Milyen GPS t vegyek?

Figyelt kérdés
Munkaköri leírás: Budapest valamint európai városok(belváros) áru térítése napi 20-30 cím. Az autó 3,5 tonna alatti furgon. Evente 4-5 alkalommal 7,5 tonnás teherautóval. Gondoltam a Garminra, tomtomra , vagy egy ipadre Google mapssal. 180 -200 ezer Ft érték a maximum. Fontos hogy több címet egyszerre be tudjak írni a GPS be.

2023. márc. 11. 13:17
 1/10 A kérdező kommentje:
+Gyors legyen
2023. márc. 11. 13:23
 2/10 anonim ***** válasza:

én régen igo-t használtam, be lehet állítani több pontot is hová akarok menni és úgy tervezte, (ez egy applikáció) mutatta a kresz táblákat is, sávokat, hogy melyikbe menjek stb, hülyebiztos volt, igaz ennek már több éve, hogy ilyet használtam, de talán még jó lehet, nem tudom, európa térkép is volt hozzá

(fizetős volt, de okosba is meglehet szerezni)

2023. márc. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen néztem pár videót YouTube-on de nagyon lassú ennyi pénzért. Szerintem az ipadnal maradok mert több program közül tudok választani ha valamelyik nem jön be… Valamint jelentős sebesség különbséget látok teszt videókban egy GPS és egy iPad között.
2023. márc. 11. 14:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem vennék manapság már külön GPS-t.. Annyi alkalmazás van, hogy jobban jársz egy tablettel.
2023. márc. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Jobban jársz egy tablettel, ne vegyél külön GPS-t, pénzkidobás.
2023. márc. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A sima wifi iPadben nincs GPS! Durván pontatlan.

A SIM kártyás iPadot vedd!

Ha még pontosabb helyzezmeghatározás kell, akkor pedig kell egy külső GPS vevő. Például Garmin GLO 2.

2023. márc. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A Google maps-ba csak 10 úticélt lehet beállítani és nem tud optimalizálni.
2023. márc. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Egy nemzetközi furgis nem nagyon szokott 10 lerakóra menni egy fuvarban.
2023. márc. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%

Ja hülye vagyok írja a kérdésben hogy 20-30 cím. :D

Oké, pontozzatok rommá! :D

2023. márc. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Szia! Ha veszek egy sima wi-fi ipadet és hozza megveszem a Garmin glo 2 őt akkor úgy működik a dolog ?"

Igen

Nézz teszteket erről a youtubeon!

https://www.youtube.com/results?search_query=ipad+garmin+glo+2

2023. márc. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!