Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Autós navigáció segítség?

Autós navigáció segítség?

Figyelt kérdés

-Milyen autós gps-el lehet úgy megtervezni az utat, hogy én adom meg, melyik városokon haladjon át (pontról-pontra), és ha kell akkor újra tervezze az útvonalat? Eddig, amit találtam az olyan volt, hogy induló pontot és az uticél végét lehetett csak bejelölni, de a saját útvonalamat nem?

-Interneten találtam olyan lehetőséget, h a google.maps segítségével megtervezhetem az utamat és lementhetem kmz vagy kml fájlban. Azt valahogy áttudnám küldeni a navigációra és aszerint navigálna engem, ahogy elkészítettem az útvonalat?

Nem drága, de jó navit szeretnék TomTom és Garmin közt gondolkozom, Tomtom start 25, Garmint meg nemtudom. Szerintetek?



2015. jan. 13. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Köztes pontokat meg tudsz adni.
2015. jan. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 answer2u válasza:
Köztes pontot bármelyik navigáció tud kezelni. Csak típustól függ, hogy van amelyik az útvonal tervezésekor, a másik meg miután elkészítette az útvonalat, utána enged beszúrni, és aszerint módosítja. TomTom-ról lebeszélnélek, mert az Európai térképellátottsága siralmas. Garmin jó cucc, de kocsiban szokni kell. Nekem elég sok garmin cuccom van(gps, kamera, hőmérő,stb) de kocsiban nem nagyon szeretem. Illetve az új androidos navi programja a Víago az szuper. Nem is drága, mert pár száz Ft az ára. Hátránya, hogy online. Viszont a fizetős kiegészítőivel határ a csillagos ég. Azzal már lehet venni offline térképet is rá, de szerintem drága. Az online, meg lassú nettel is elboldogul, és a telefon úgyis mindig ott van az embernél.
2015. jan. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha ilyet akarsz (mert lehet) megadod köztespontként a városokat (mint írták), csak ne lepődj meg, ha bevisz a városközpontba...

Igaz a navigátor ki is fog vezetni.. Csináld!

2015. jan. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!