Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Ez meg hogy lehet? (kérdés lent)

Ez meg hogy lehet? (kérdés lent)

Figyelt kérdés
Vettem egy tárirányítós autót, de ha nagyon messze megy akkor az irányítóval már nem tudok rá hatni :( Kb 30m...parkban teszteltem. Hogy lehet az, hogy 2 egyszerű és gagyi számítógép is tud egymással kommunikálni akár a világ másik féltekéről is, ugyan ez van a telefonnal, és a repülőgépeket és a buszokat is élőben le tudják követni hogy hol tartanak mert nekem van egy alkalmazás ami megmutatja a telómon hogy mikor ér a megállóba a busz mert tudja hogy pl 100km távolságba hol van, akkor mért nem ér el a távirányító jele a kocsimig? A kontrollálhatósági hatótáv mitől függ?

2015. febr. 13. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Te most komolyan az internetes kapcsolat képességeit várod el egy kis kuki, filléres kínai szecskavágó rádiós távirányítójától? Ha igen, akkor nagy bajok vannak.
2015. febr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%
Taigetosz jó találmány volt annó!
2015. febr. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

.i.

megszólalt a nagyokos, aki azt hiszi mindenki úgy született hogy ezeket tudja.

sztem te se tudod a választ, a hegy nevét meg le se tudod normálisan írni :D

2015. febr. 15. 09:22
 4/9 anonim válasza:
0%
2015. febr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
TaJgetos nem TaIgetos, vagy TaÜgetos
2015. febr. 15. 10:51
 6/9 A kérdező kommentje:
okoskodj máshol pls
2015. febr. 15. 10:51
 7/9 anonim ***** válasza:
adóteljesítmény
2015. febr. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
/JUngler Kerestetik/
2015. márc. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

majd ha veszel olyat, ami műholdakkal kommonikál, gps-t tartalmaz és mobadatforgalmat képes létesítesíteni valamilyen mobilhálóhaton keresztül, meglesz az örömöd.

(valóban vannak olyan kérdések, amikre nem lehet normálisan válaszolni!)

2015. ápr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!