Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » IGO 8.3.5.183522 raktam fel...

Aditower kérdése:

IGO 8.3.5.183522 raktam fel egy WayteQ x985BT-re és elinditottam rajta. Most betölt egy pillanatra megjelenik a menü és újraindul a GPS és ez ismétlődik folyamatosan betölt és újraindul. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

#WayteQ x985BT #GPS betölt és egyből újraindúl #iGO 8.3.5.183522
2015. okt. 7. 18:01
 1/8 Zzzoli ***** válasza:
Az IGO ban a sys.txt beállításai okozhatnak problémát, utána kell nézni a neten hogy adott gps hez milyen sys.txt paraméterezés kell. Elképzelhető hogy semmi különös. Most szerepel benne valami nem odaillő beállítás.
2015. okt. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak az a gond, hogy nem férek hozzá, nem tud csatlakozni a számítógéphez mert amint bekapcsolás után betölt, bejön a menü és újraindúl :/
2015. okt. 7. 19:06
 3/8 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben nem a GPS beállításokban kell mókolni.

Amennyiben a program felbontása jó (tehát a 800 x 480 felbontást is tartalmazza a program), akkor vedd ki a memóriakártyát és töröld a SAVE mappát és az egész sys.txt fájlt!!! Majd rakd vissza a kártyát.

Csinálj egy indítást. Ha nem akar indulni, akkor a program a hibás.

Sajnos ezekkel a tört progikkal mindig az a baj, hogy van egy csomó féleszű, aki ide-oda módosítgat rajt, majd felrakja valahova, onnan valaki letölti és megint mókol vele.

De mindig, amikor csinálsz rajt valamit, érdemes egy kevés térképpel és minden extra nélkül felrakni először. Vannak a kikapcsolás előtt hibaüzenetek, amik általában jól szoktak értesíteni a hibákról, csak gyorsan eltűnnek.

2015. okt. 8. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, ki kell venni a pipát az automatikus GPS indítás elöl a menüben, ezt viszont a lészülékben kell.
2015. okt. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem is ilyen problémám volt. A megoldás az lett hogy miközben folyamatosan újra indulgat a gps megpróbáltam a menüben kikapcsolni hogy inditani akarja automatikusan az igo-t! Miután sikerült rájöttem hogy ez a probléma. Idegesítő volt, mert nem tudtam h mi baja. Végül megoldódott és nem kellett szervízbe vinnem.
2016. szept. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem ugyanez a problémám. Van rá megoldás?
2017. jan. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tamas.patai válasza:

Nem könnyű, de sikerülni fog - nekem is összejött 3 perc alatt:

Nézd meg, hova kell bökni a lapozáshoz, hogy elérd a navigációs útvonal ikonját. Az ikon helyét is nézd ki, és rohadt gyorsan a lapváltásra, majd az útvonal-ikonra bökni, azon belül (még mindig gyorsan) pedig fönt a kapcsolót (autostart) ki. A bal felső sarokban lévő nyílra is mindenképp bökj rá. Két kézzel érdemes csinálni a sebesség miatt. A titka, hogy amikor a wayteq logo (az autó) van a képernyőn, már akkor el kell kezdeni nyomogatni. Kis szerencse és kész.

2017. jan. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egyszerűen ki lehet kapcsolni az automatikus indítást. Számítógépre csatlakozva navigációs program .exe-t átnevezed pl. iGO1.exe-re. Újra bekapcsolásnál nem tudja elindítani a navigációt, megjelenik az induló képernyő. Itt a navi mappára bökve máris ki lehet kapcsolni az automatikus indítást. Ezután újra számítógép, visszaállítani a navigációs program .exe-jének eredeti nevét.
2017. jan. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!