Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Vissza lehet vinni kicserélni...

Vissza lehet vinni kicserélni másikra /természetesen ráfizetéssel/ a gps-t?

Figyelt kérdés

Vettem páromnak egy Navon gps-t szülinapjàra,körülbelül 3hete,az auchanban.

Nem értek a gpsekhez,bármit ràm sózhattak igazából...az elektronika osztályon lévő kiszolgáló nem volt tájékozott,mondta,van rajta eu térkép+élete végéig adott frissítés. Nemrég próbàltuk csak ki,sajnos egyiksem igaz...az eu térkép még nem is probléma,de a frissítés elég dràga hozzà..

Direkt navont vettem,mindenhol dícsérték,meg ugye jó màrka...ráadásul nem is volt olcsó.


Vissza lehet vinni?kicserélni ráfizetéssel vagy pénzt visszakapni/levàsàrolni? 1x használtuk,nem karcos,tökéletes a csomagolása is..

Esetleg ha nem..torrent oldalról biztonsàgos frissítést letölteni?bármilyen frissítést letölthetek,vagy minden gpshez másfajta kell?


Esküszöm,most nézegetek cuccokat a neten,és még a legszarabb,noname,14ezer ft-oshoz is jàr frissítés. Ez elkeserítő.


Bármilyen tanács nagyon jól jön.

21/L



2016. máj. 14. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Először is: az eladónak eladni kell, és nem örömet szerezni neked. Tehát, hogy mit sóznak rád, az kizárólag rajtad múlik.


"bármilyen frissítést letölthetek,vagy minden gpshez másfajta kell?"

A szofvertől függ, a verzió is sokszor lényeges. Több fórumon találhatsz részleteket és anyagokat, ha egy kicsit turkászol.

2016. máj. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem is azt kértem az eladótól,hogy örömet szerezzen:)azt megteszi más.

Csak tájékoztatást kértem,mint laikus,akinek se jogsija,se kocsija nincs... és nem is szeretnék.

Hisz azért àll ott,azért dolgozik ott..


Bármi tanàcs,segítség jól jön még továbbra is.Köszi!

2016. máj. 14. 23:26
 3/7 Boda Gergő ***** válasza:
Nem, ott voltál, kipróbálhattad, nem kötelesek visszavenni. A, hogy te éltél-e azzal, hogy ki is próbáld vagy nem a te egyéni gondod. Ha vissza veszik az csak a helyi üzlet jófejsége és vevő kozpontúsága esetleg, de mivel kibontottátok így újra értékesítése lehetetlen, tehát hogy visszavegye az esély 0.
2016. máj. 15. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Auchan esélytelen a cserére.

Média markt ilyen szempontből jó fej, legközelebb oda menj.

Tudod, cipőt a cipőboltból, ne a hentestől.

2016. máj. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én azt látom az Auchan ujságjában, hogy 28e és élettartam frissítéssel 33e.

Melyiket vetted?

2016. máj. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megkell próbálni vissza cserélni, de azt hiszem nem fog menni.

Sajnos ez a tandíj. De egy próbát megér.

2016. máj. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj vissza, mond el a problémád. Biztos segítenek. Itt meg csak cikiznek.
2016. máj. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!