Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Egy Garmin navigációra birok...

Egy Garmin navigációra birok IGO-t telepiteni?

Figyelt kérdés

Nem értek a navigációkhoz, de ugy értelmezem, hogy a navikra is léteznek külömböző "operációs rendszerek" mint pl. az IGO.

Amikor valaki azt mondja, hogy IGO van a navigációján.

A telefonomra most telepitettem fel az IGO-t. PC-re letöltöttem, másoltam a memóriára, futattam az apk-t, majd hozzáadtam a térképeket. Igy tudom elképzelni a navigáció telepitését is.

Javitsatok ki ha valamit rosszúl irtam. Ezek csak az én elképzeléseim, de azért irtam ki a kérdést mert kicsit tudatlan vagyok e téren.



2017. júl. 18. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Kissé zavaros az elképzelésed, de a lényeg, hogy Garminra nem tehetsz mást, slussz.
2017. júl. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A navigáció három fő alkotóeleme:

- eszköz (pna, pda, gps, telefon, tablet stb.)

- kiszolgáló szoftver (pl. iGo, TomTom, nüvi stb.)

- térképek


Garminra csak a saját rendszerét tudod tenni, s csak vásárlással.

2017. júl. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!