Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » TomTom GO 730 magyar beszédnyelv?

TomTom GO 730 magyar beszédnyelv?

Figyelt kérdés
Adott egy GPS, van magyar menünyelv viszont szeretnénk ha magyarul is beszélne út közbe. Felmentem az tomtom weboldalára, meg is találtam a 3 magyar beszélőt 0$-ért "megvettem" mind a 3-at. 2 Napra rá küldtek egy e-mailt hogy minden sikeres és jó, viszont letöltőfájt nem küldted és az oldalról se tudom letölteni továbbra sem.

2017. júl. 27. 12:01
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Van amikor csak egy linket kapsz róla.
2017. júl. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De semmit sem kaptam, csak a 0$-os számlát.
2017. júl. 27. 15:05
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:

Akkor azért volt ingyenes....

Nem tudom hogy van akkor, a feltételekben el kellene olvasnod, hogy hogy működik a vásárlás, más ötletem nincs.

2017. júl. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 nemcso ***** válasza:
Pl. a német, angol, spanyol is nullás volt, vagy csak a kevésbé preferált nyelvek ? Vagy Te írtad be a keresett nyelvnek a magyart és ha pl. beírod espanol, akkor milyen árban mutatja ?
2017. júl. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

0$ az összes nyelv.

furcsa, hogy a gps-en csak a magyar beszédnyelv nincs rajta, az összes többi meg igen. továbbá az hogy regisztrációnál csak UK lakcímmel regisztrálhattam az is érdekes.

fogalmam sincs mi lehet, tudom segíteni mégnehezebb, csak megpróbáltam hátha már valaki megjárta ezt az utat.

2017. júl. 28. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!