Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Milyen gpst ajánlotok 60-80...

Alex25 kérdése:

Milyen gpst ajánlotok 60-80 között?

Figyelt kérdés

6-7 colos legyen mindenféleképpen. Garmint vagy tomtomot szeretnék. Ezeket nézegettem:


Garmin drivesmart 61lmt vagy 70lmt

Tomtom go 6000


Meg az érdekelne h ezek magyar nyelvűek-e alapból.

Köszönöm :)



2017. aug. 28. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézz utána, hogy melyikre jönnek ki gyakrabban frissítések és azt.


Van oka, hogy kimondottan GPS kell? Egy okostelefon (pl. androidos) feltelepített HERE Maps programmal nem lenne praktikusabb?

2017. aug. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem köszi. Igazából azért kell gps mert nem akarom a telefont erre használni, meg azt olvastam h van azért baj a telefonos navigációval. Felmelegszik, kikapcsol, stb...

Meg egyebkent van annyim most, hogy beruházzak rá.

2017. aug. 28. 18:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Garmin
2017. aug. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mibe akarod használni? Mert minél nagyobb a gps , a holt tér is annál nagyobb. Én kamionozok 4 "-ossal és tökéletesen működik. És csak 40 ezer ft volt.
2017. szept. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kocsiba, de már megvettem a 7 colos garmint, idáig szuper ;)
2017. szept. 22. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!