Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Üdv kamionos navigációt...

Üdv kamionos navigációt keresek egész európás térképpel. Kb 60-70 ezer ft ig. Melyik a legnormálisabb? Olyat keresek ami jelzi a dugót trafipaxot, és mindenhol aránylag van jel erősség. Kinek mi vált be.

Figyelt kérdés
2018. jan. 12. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
A külön gps navikat nem ismerem, de van egy alkalmazás telóra, a Waze, közösségi navigáció, ahol egymást tájékoztatják az utazók a trafipaxról, balesetröl, torlódásokról
2018. jan. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Ez így egyben egy ilyen tudású kütyü elég ritka lehet,pl.az Igo-nál úgy van hogy az a programban benne van minden tudás ami a "kamionos"funkcióhoz kell de csak az tudja használni aki megveszi(megszerzi)a kamionos liszencet és belerakja.

Itthon akkor jelzik a dugót ha az eszköz vagy online is működik és a netről szerzi az infót vagy van benne TMC(ami itthon elég gyengén működik,nem megbízható,külföldön jobb).

Itthon van trafipax adatbázis - a fix kamerák és ahol gyakran vannak,napi szintű friss nincs,külföldön meg sok országban eleve illegális az ilyen...

2018. jan. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
Navon 490-et használok. Dugót nem jelzi, annak szinte semmi értelme sincs. Én mindíg észre vettem ha dugóba kerültem. Volt olyan hely ooaszba hogy lementem a balest miatt a oályáról és 2 óra hosszával tovább tartott a kerülő. Sose kerültem utána.
2018. jan. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Zaloca válasza:
TomTom navigációt ajánlok.. Kerülőket jól jelzi, dugóba nem visz be, teljes európára kiterjed. Illetve ajánlom figyelmedbe St22Lacika youtubert, ő is ilyen navit használ és be is mutatja.
2018. jan. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem gagyi kell, akkor kizárólag Garmin kamionos eszköz jöhet szóba, de az jóval drágább ennél.

A TMC-hez nem kell internet, mert a jelet rádióműsorra ültetik rá (Hasonlóan, mint az adó azonosítóját, az éppen hallható műsor típusát, címét, pontos időt stb.)

Csak ezt a jelet nem a rádió fogja feldolgozni, hanem a navi.

2018. jan. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!