Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Ezt a típusú tartót hogyan...

Ezt a típusú tartót hogyan lehet állítani vízszintesen? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Arra rájöttem, hogy a függőleges tartó az alján lévő gomb megnyomásával felugrik, de a vízszintes füleket hogyan lehet széthúzni? Sehogy sem mozdult...



2018. jan. 31. 22:16
 1/5 anonim válasza:
Próbáld erősebben, talán csak erős benne a rugó és nem merted húzni
2018. febr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Két különböző autóban próbáltam, de egyik sem mozdult, pedig elég erősen próbálkoztam.


Egyébként a Mol Limókban van ilyen, lehet megkérdezem őket.

2018. febr. 1. 14:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszer próbáltam én is állítani, de sehogy sem ment. Szerintem nem állítható, csak becsapós a dizájnja.
2018. febr. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor viszont nem sok sz.rt ér, mert még egy 5 colos telefon sem megy bele... :-(
2018. febr. 3. 06:42
 5/5 A kérdező kommentje:
Megérdeklődtem és elvileg van egy másik gomb a középső mellett balra, ami a vízszintes karokat oldja fel.
2018. febr. 3. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!