Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Van-e valakinek tapasztalata...

Van-e valakinek tapasztalata a Navitel E700 GPS-ről?

Figyelt kérdés

Eddig Wayteq-et használtam IGO-val. Nagyon bevált, de sok év használat után már döglődik az akkumulátora, ezért újat akarok vásárolni. Androidos nem kell, a windows-ost pedig nem gyárt a Wayteq 7"-osban. A közeli Euronics-ben a Navon E700-as kapható 35000 forintért, élethosszig tartó térkép frissítéssel.


Milyen térképet adnak hozzá, és az mennyire használható?

Rátehető-e az IGO szoftver erre a készülékre?

A minőségéről, megbízhatóságáról mi a véleményetek?

Navon M502 telefonom van, és abban a GPS vevő érzékanysége nagyon rossz. A feleségem M505-ösében viszont jó. Ebben milyen a GPS vevő érzékenysége?



2018. jún. 2. 00:30
1 2
 1/11 anonim válasza:
akkor talán nem halsz meg?
2018. jún. 2. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Ypszilon1980 ***** válasza:

Most akkor Navon vagy Navitel?

Navon IGO-s, Navitel nem.

Nekem van Navitel és Garmin, a kettő teljesen hasonló, csak navigálásra jó, semmi másra, de arra nagyon.

2018. jún. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ypszilon1980-nak


Úgy tudom, a gyártó Navon, a készülék neve Navitel.

2018. jún. 3. 00:37
 4/11 anonim ***** válasza:

Én nem értem, hogy egy autós gps-nél miért szempont az akku?

Hiszen úgyis folyton a 12 v-on lóg.

De ha neked ennyire fontos az akku, akkor még mindig cserélheted azt is, ami 10x olcsóbb, mint egy új készülék.

2018. jún. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nem lehet ugyanaz a gyártó, mert a Navitel orosz cég, a Navon meg magyar.

De mindegy is, nem ez a lényeg.

De a Navitelre nem lehet IGO-t rakni úgy tudom viszont jó az érzékenysége, nekem első használatra uyganolyan volt, mint a Garmin.

2018. jún. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Wayteq beépített aksik cseréje hivatalos márkaszervizben 4500Ft +posta.
2018. jún. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#4-nek


Gyakran használom az autóból kiszállva is, ezért kell a jó akku. Fényképezésnél a fotók koordinátáit olvasom le róla. Tudom, gyártanak olyan fényképezőgépet is, amiben van GPS, de annak egyéb paraméterei nem szimpatikusak, és főleg az ára nem.


Y 1980-nak

Nem tudod, hogy mivel orosz, akkor csak az orosz műholdakat fogja, vagy az amerikait is?


Ha nem megy rajta az IGo, akkor nagy dilemma elé kerültem. Megvan jogtisztán az IGo, megszoktam, és szeretem is használni. Ragaszkodjak-e hozzá, vagy cseréljem le egy ismeretlen szoftverre? Milyen a Navitel szoftvere? Logikus, kézreálló, tudja mindazt amit az IGo? Tudsz többet mondani a szoftverről? A Garmint nem ismerem, így az, hogy ugyanolyan, mint a Garmin, számomra nem mond semmit.


#6-nak

Nem tudtam, hogy cserélik. Van egy Wayteq könyvolvasóm, amiben feldagadt az akku, szerencsére a műanyag zacskós csomagolása nem pukkant ki, így az olvasó egészséges maradt. Nem sikerült bele akkut szerezni, még a márkaszervíz sem foglalkozott vele. Így a GPS-el már meg sem próbálkoztam, csalódtam a Wayteq-ben.

Egyébként azért is keresek újat, mert egyúttal nagyobb kijelzőre is váltanék.

2018. jún. 4. 01:05
 8/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem nehéz volt átszokni az IGO-ról. A szoftver annyi, hogy csak navigálni tudsz, semmi mást, nagyítani is máshogy kell, nem lehet a képernyőt sem huzigâlni, illezve ki sit komplikáltabb, viszont megbízhatóbb sokkal, nem annyira testreszabható, autóikont nem tudsz benne változtatni, a menüben is minden máshogy van. Viszont lehet ikonokat kirakni a címekkel.
2018. jún. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Navitel gyártó az orosz cég, fogja a magyar műholdakat.
2018. jún. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#7.)Az e-könyv olvasóba is 4500Ft az aksi:

www.wayteq.eu/hu/warranty

2018. jún. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!