Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Használ valaki Tomtom 6250...

Használ valaki Tomtom 6250 vagy Garmin LMT 580 GPs-t?

Figyelt kérdés

Ha igen melyik a jobb?

Tomtom is mutatja a benzinkutakat,éttermeket?


2018. szept. 30. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp a Garmin a jobb!
2018. okt. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Esetleg használsz garmint?

40T-vel járok és elsődleges szempont lenne, hogy tiltásokat tudja azért.

2018. okt. 4. 10:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Volt, aki szidta a Tomtomot. Nekem nem volt tomtom, de semmi pénzért nem vennék olyat csak Garmint.


Igen használtam Garmint, még egy régebbi típust sokáig. Teherautóra az a legtökéletesebb.


Most meg már van direkt kamionos Garmin is, pont ez a típus a legújabb, 580-as a legkitűnőbb.


Minden tiltást tud teherautónál. Egyszerű, jól kivehető kontrasztal, egyértelműen jól mutatja az utat.


Élethosszig tartó legális teljes Európa térképfrissítéssel adják. Csakis Garmin 580 LMT-t vegyél. A tomtomot megbánnád nagyon.

2018. okt. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Olvastam mar néhány oldalon, hogy TomTom képes elvinni érdekes útvonalon hiába van ki iktatva, hogy ne.

Köszönöm a válaszod!

2018. okt. 4. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!