Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Saját használatra milyen...

Saját használatra milyen autós navigációt érdemes venni?

Figyelt kérdés

GPS navigáció vásárlás előtt állok és annyi készülék van már a piacon, hogy egy magam fajta laikus nem igazodik ki köztük.

Olyat szeretnék, ami viszonylag elérhető árban van, nagyjából pontos és nem fagy le, Európa térképes, illetve ingyenesen frissíthető.

Talán nem lehetetlen ilyen készüléket találni a kínálatok között...


Köszönöm a segítséget!



2018. nov. 18. 17:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Ezt a mobilod is tudja
2018. nov. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Én sem értem minek navigációt venni amikor rengeteg, jobbnál jobb ingyenes (google, waze) és fizetős app (Sygic) van mobilra. Van offline is navigálóból is egy rakás, amikhez nem kell net sem.
2018. nov. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A mobilod a legjobb erre a célra, vagy mondjuk valami olcsó kínai telefon, amit csak erre használsz.

Google térkép / Waze, mindkettő ingyenes és mutatja a forgalmat is

2018. nov. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Külföldön is működnem ezek a telefonos navigációk?
2018. nov. 19. 13:57
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
Szerinted magyarorszag a vilag kozepe ??
2018. nov. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ilyen rövid távokra jó a telefon is, de ha az a munkád és reggeltől estig kell használni akkor jobb ha veszel egy GPS-t, amihez nem kell net.
2018. nov. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Külföldön is működnek és sok olyan van amihez nem kell net. Amihez kell net, az azért van, mert figyelembe veszi a forgalmat és arra vezet amerre kevesebb a forgalom. De pl. a waze-hez se kötelező a net csak ameddig megtervezi az útvonalat.
2018. nov. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Pl. Szerbiában nem működik a Wazze.

Egyébként nem lenne ellenemre a telefonos navigáció sem, ha mindenhol megbízhatóan működne.

Nekem a Wazze van a telefonomon, de nem mindenhol akarja az igazat.

Én erről az egy telefonos navigációs programról tudok csak.

Ha van jobb, akkor szívesen fogadom.

2018. nov. 19. 20:55
 9/14 anonim ***** válasza:

Bár már írtam feljebb is, de akkor újra: Sygic (fizetős, de ez nem lehet kizáró ok, hiszen eredetileg is ez volt a terv). Amit nem írtam: Here, iGo, TomTom, maps.me - és ez csak néhány a létezők közül (igaz, a legjobbak).

Nem tudom melyik hogy működik Szerbiában, utána kell nézni, de a Sygic, iGO, Here, TomTom komoly navigációk, ha ezek nem működnek ott, akkor a nem-mobilos navik sem.

2018. nov. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Hibatalnul mukodik a waze ott is de az igo es sygic is. Egyszer jartam szerbiaban de ment.


Ha sziberiat akartal irni azt nem tudom.

2018. nov. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!