Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » GPS, navigáció

A kérdés
B4kk3r nevű felhasználó kérdése:

Opel G Astra 2007-es sedan óra kijelzőjéről miért tünik el a dátum?

Vettem bele egy új fejegységet (Sony mex 5200 BT). Ami tökéletesen megy, minden funkciója hibátlan. De a közép konzol kijelzőjén csak az óra és a hőfokot jelzi. Ha kikapcsolom a rádiót akkor vissza áll eredetire és jelzi év,hónap és napot. Hogyan lehet ez orvosolni?

dec. 7. 02:17  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Iphoneon belehet állítani hogy a kép címe a dátum legyen?
Opel G Astra középső,3 soros kijelzőjébe LED világítást tettem. Miért van az, hogy amikor betettem a pirosat, nem világított, de amikor a kékre cseréltem de az már csak halványan világít azóta?
Opel Astra H hangszóró méret?
Opel Astra F-ben Car300 rádió bekapcsol, de nem ír ki a kijelzőre semmit, csak a dátum jelenik meg, így a kódot sem bírom beírni. Mi lehet a probléma?
Miért van probléma a Sony vegassal mindig amikor rendeleri a videót bejön egy olyan hiba hogy stopper vorking Mit tegyek?
Opel astra j-be beépitett pioneer navteq navigáciot hogyan tudok frissiteni? Lehetőleg ingyenesen.

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a GPS, navigáció rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!