Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » IGO waze vagy Google térkép?...

IGO waze vagy Google térkép? Mit használtok?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 19. 17:47
1 2
 1/13 ThodEE GoD ***** válasza:
45%
tomtom megy folyamatosan mert az van a kocsiba, ha szükségem van rá akkor a telefonon waze, ha az nem talál valamit vagy nem akarja amit épp akarok akkor GTérkép :)
2019. ápr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
igo
2019. ápr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Waze mobilon
2019. ápr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Mivel fizetni nem fogok a navigációért, ezért az igo kilőve.


A Google maps nagyon megbízhatatlan, többször bevezetett már járhatatlan földutakra, máskor meg érthetetlen kerülőket tesz. Sokkal pontatlanabb a térképe, mint a waze-é. Ráadásul nincs benne sebességmérő. Ezek miatt navigációra soha nem használom.


Legtöbbször a waze-t használom, bár azt is fenntartásokkal kell kezelni, mert az meg szeret bevinni fekvőrendőrös 30-as övezetekbe 1-2 perc nyereségért. Szóval ez is inkább csak akkor jó, ha már nagyjából ismered a környéket.


Totál ismeretlen környéken (pl. külföldön) a Sygic vált be nekem.

2019. ápr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
En Google Maps-et hasznalok, tobbszor atvitt mar Europan gondok nelkul. Amit nem szeretek benne, az ahogy mar elottem irtak, hogy nem ad sebesseget es nem mindig kapok elo utlezaras infokat.
2019. ápr. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
iGO
2019. ápr. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 qkker1 ***** válasza:
56%
HERE nekem bevált, ingyenes, pontos, van forgalomfigyelő funkciója is.
2019. ápr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az Igo -t.

Ezt kaptam az elsőnek vásárolt Wayteq-hez, és megszoktam, ez mellett maradtam. Windows rendszer alatt nekem bevált. Ami nem tetszik, hogy sokára frissül. Egy-egy körforgalom már rég átadva, de ez még mindig a kereszteződést ismeri.

A többit nem ismerem.

2019. ápr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Farkas999 ***** válasza:
Én egyszer ráértem és letöltöttem vagy 10 navigációt. A Sygic--nél maradtam. Pontos, ingyenes, rendszeresen frissítik a térképeket és nem kell hozzá adatkapcsolat. A prémium verzió (fizetős, ne nem drága, öröklicenc) rengeteg extrát tartalmaz.
2019. ápr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Autóhoz Sygic, túrázáshoz OSM-alapú navik (pl. Magic earth, Komoot)
2019. ápr. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!