Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Adott egy wayteq995 max navi...

Valnerlaszlo kérdése:

Adott egy wayteq995 max navi igo térképpel. Beszédhangra és pozíció váltásra a képernyő elsötétűl. A térkép útvonalaösszevisszasága egyszerre. Szerintetek mi a gond?

Figyelt kérdés
2019. jún. 22. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Tanács egy másik fórumról:

Töröld ki a map mappából az fpa – (Pontszerű címek) és meg fog szünni a vibrálás-villogás.

2019. jún. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem vibrál hanem elsötétűl a kijelző!A program pedig megy alatta!Hangra és térképváltásra reagál így!
2019. jún. 24. 03:42
 3/6 anonim ***** válasza:

A másik kérdezőnek is ugyanaz volt a problémája mint neked:

"Van egy wayteq 995 max típusú készulekem, ma frissítettem a térkepeket 2018 q1-re és azóta villog illetve elsötétül a képernyő pl navigáláskor."

Amire a az előző választ kapta hozzáértőktől(és bejött neki)-úgyhogy szerintem próbáld ki.

2019. jún. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm megpróbálom!
2019. jún. 24. 13:57
 5/6 anonim válasza:
Jó lenne tudni, hogy konkrétan melyik iGO milyen verzióval, használsz-e valami skint stb. - egyebekben térképekből a HERE-ből van 2018 Q4-es, a TomTom pedig a 2018.12 Update 6 verziónál tart, ajánlott a legfrissebbet használni, viszont sosem keverem a különféle verziók állományait - ez mindenre igaz, térképre, hangra stb. stb. - meghálálja...
2019. júl. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Számítógépes szakembernél van a gépezet,megmutatom neki amit írtál!Én nemigazán értek hozzá,de hátha tudtok segíteni,nagyon kellene mert kamion sofőrök vagyunk a feleségemmel.Egy 5 colost cseréltem 7 colosra azt hittem,hogy milyen jó lesz de egy fél éve kinlódunk igó feltöltésén.Mégegyszer!Navigáláskor vagyis képváltáskor és beszédhangra elsötétűl a képernyő.Igo Nexdgen müködik rajta de azt a térképet nem szeretem,de működni kéne a többivel is!Lehet,hogy hülyeséget írok most de a jól bevált és megszokott térképem a IGO IZRAEL.ÍGY SEGÍTSETEK NEKÜNK!
2019. júl. 22. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!