Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosogatógéphez mit szerezzek be?

Mosogatógéphez mit szerezzek be?

Figyelt kérdés
Férjem unokaöccse eladja a 9 terítékes mosogatógépét mert nekik kicsi, mi 3 vagyunk . Nagyon jó áron kapnánk meg.A férjem azt mondja megveszi nekem elvileg hétfőn hozzák is. Sosem volt még mosogatógépem. Mit kell bele vennem és ezeket hol kapom meg? Valami sót olvastam meg öblítőt,illetve azt sem tudom ekkora gépbe kapszula kell e vagy folyékony mosogatógépbe való szer. Esetleg melyikből melyik márka ajánlott? Ilyen gép lesz : Bosch SPS53E08EU
2019. aug. 3. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Van a gépbe való só (ez NEM konyhasó, hanem speciális, nem szabad összekeverni a kettöt), szintén speciális öblítöszer, illetve mosogatószer. Én leginkább a por alakút szeretem, a tabletta/kapszula nem jól adagolható és aránytalanul drága.

Igazán a márka nem lényeges, a különbözö üzletek (DM, ALDI) saját márkás termékei ugyanolyan jók, csak kevesbbet kell értük fizetni.

A DM-ben mindent kapsz, nem kell sokféle menni emiatt.

A géphez valószínüleg van nekik használati utasítás, ha netán nincs meg, a neten meg lehet találni.

2019. aug. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az 1. röviden, tömören, érthetően leírt mindent. :) Ha valami megakadásod lenne a későbbiekben, kérdezz.
2019. aug. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keskeny mosogatógépben nem ajánlott tablettát használni, ezeket a 12 terítékes gépekhez ajánlják. Én folyékony Somatot használok, teljesen elégedett vagyok vele. Ha nincs koszos-zsíros edény a gépben van, hogy az ajánlott mennyiség felét teszem csak bele, így is tiszta, csilli-villi minden. Só ajánlott, öblító elhagyható (én használok, valamennyire semlegesíti a mosogatószert, igaz egy újabb vegyszer...). Nem fogsz csalódni, jó kis masina, csak ki kell tapasztalni. Ha csak poharak, tányérok vannak benne, illetve olyan edények ami nem zsírosak az Eco programot szoktam használni. Igaz, több mint 3 órát megy, de engem nem zavar. Ha főzök pl. pörkölt, bolognai akkor a legerősebb programot szoktam, ez kb 65 fokon mosogat.
2019. aug. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!