Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Egy ismerősömnek keresek...

Egy ismerősömnek keresek mosógépet, de speciális elvárásai vannak a géppel szemben, a fürdőszoba sajátságos adottságai miatt. Márka: Gorenje Keskeny BALRÓL JOBBRA nyíló ajtó. Tudnátok küldeni linkeket, amik megfelelnek a leírásnak?

Figyelt kérdés

#mosógép #Media Markt ##gorenje ##háztartás ##elöltöltős
2019. aug. 5. 09:10
 1/4 anonim válasza:
62%

Amig ezt kiirtad megis kereshetted volna...


Arukereso.hu

2019. aug. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már kerestem hidd el, még a márka honlapján is, de azt, hogy merre nyílik az ajtó, nem lehet beállítani a keresőben. Ezért is gondoltam, hátha valakinek pont ilyen van otthon. De okoskodj csak...
2019. aug. 5. 18:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem írja, de ha megnézed róla a képet, a design-ból nem annyira nehéz az ajtónyitás irányára következtetni! Ha mégis bizonytalan vagy egy adott típussal kapcsolatban, az Árukereső funkcióiban van Kérdezz-felelek is, írd meg a kérdést, és a webshopok képviseletei ahogy tudnak, mihamarabb válaszolnak!
2019. aug. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bár ahogy most megnéztem, az ajtó peremén lévő vájat mindegyik elöltöltős Gorenje-nél fordított ajtónyitásra következtet! :/ De tuti, hogy a Gorenje-nél vannak sokkal jobbak is! Mennyi egyáltalán a keret?
2019. aug. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!