Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Létezik olyan villanyborotva...

Létezik olyan villanyborotva amivel hasonló simaságot lehet elérni, mint egy kaparós borotvával? Ha igen, márka, típus?

Figyelt kérdés
2019. aug. 5. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem Panasonic ES-RF 41 van, régebbi típus, száraz-nedves borotva, teljesen vízálló.

Akkor tud "babapopsi" finomságot, ha nedvesen használom.

Gilette Sensitive borotvazselét használok hozzá, felkenem, és addig dörzsölöm, ameddig nem lesz egy kis habja, mintha pengés borotvával borotválkoznék. Utána letolom a villanyborotvával, a végén még bekapcsolt állapotban kiöblítem a fejet, ennyi. Nem is húz annyira mint szárazon (sőt, semennyire sem), és nagyon sima lesz.

2019. aug. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Régen, életemben legelőször villanyborotvát használtam, és fontolgatom, hogy újra veszek, ha sietek valahová és gyorsan kell végezni, de ha az alaposság a cél, akkor a tökéletes simaságot csak pengével lehet elérni! Amúgy a régi villanyosom egy noname egysoros volt, most pedig egy nagyon szuper 3 körkésest nézegetek:

Remington HyperFlex Aqua Pro XR1470

Hálózatról és akkumulátorról egyaránt használható, és vízálló!

2019. aug. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a simasággal sosem volt bajom. Nedvesen teljesen simára letolta a Pana.
2019. aug. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!