Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mobil Split klíma. Érdemes venni?

Mobil Split klíma. Érdemes venni?

Figyelt kérdés
Nagyon meleg van a házban, eddig kibírtam, de ez a nyár brutális. Láttam, hogy vannak ilyen kültéri egységes mobil klímák, egy ismerősnél van, nagyon kellemes időt csinál. Sajnos a környéken nincs rendes klímás, így a rendes Split nem jöhet szóba. Meg a szerelés árából kijön még egy klíma.
2019. aug. 7. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Nemrég vettünk egy whirlpool mobil klímát. 110.000ft volt és nem bántam meg. Viszonylag keveset megy, de nagyon hatékony.
2019. aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De az gégecsöves, nem?
2019. aug. 7. 22:03
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

egyrészt szerintem nem érdemes


másrészt milyen brutális nyárról beszélsz?


1 hónapja nem kapcsoltam be a klímát, annyira nincs meleg

2019. aug. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, gégecsöves.
2019. aug. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jó neked, lehet, hogy arrafelé elviselhető az idő, amerre laksz, de itt folyamatos 30-35 fokos az idő, s éjjel se elviselhető.
2019. aug. 8. 14:20
 6/9 A kérdező kommentje:
Pécsi vagyok amúgy.
2019. aug. 8. 14:21
 7/9 anonim ***** válasza:

az durva


én pest megye, de itt 1 hónapja napot alig látni


kellemes szellő, felhők vannak

2019. aug. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem mobil split klima, csak mobil klima.
2019. aug. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én aztán igazán utálom a meleget és nem is bírom, de ez a nyár abszolút nem meleg (Budapest). Még 30 fok se mindig volt.


Nekem is 15 és 25 fok között lenne ideális egész évben és az eső is csak éjjel esseb, a szükséges minimumot, de ilyen éghajlat nemigen van.

2019. aug. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!