Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Sokkal kisebb lesz ez a hűtő?

Sokkal kisebb lesz ez a hűtő?

Figyelt kérdés
Van egy kombinált beépített hűtőm, a hűtőtér nettó 260 literes, a fagyasztó nettó 61 literes. Sajnos elment valamennyi gáz belőle, bár a fagyasztó rész tökéletesen hűt, a normál hűtőtérben csak 8-9 fokok vannak úgy, hogy szinte folyamatosan megy, 2 üveg szóda alig hűl le normálisan. Már ventilátort is tettem mellé, hogy hátha a szellőzés, de nem. Szóval kelleni fog egy új. Ebben a méretben viszont én nem találtam beépíthető kombinált hűtőt, csak ilyen 220 literesben. Márkabolt videóit néztem, ahol bemutattak néhány hűtőt én nem vettem észre, hogy annyival kisebbek lennének, mérete is passzolt az enyémmel. Polcok kisebbek? 5-en vagyunk amúgy.
2019. aug. 27. 00:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Már 10-20 liter is érezhető. Ha nem is annyira látszik, valamelyik belső mérete más az újnak.
2019. aug. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért nem csináltatod meg, nem sok baja lehet.
2019. aug. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!