Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi lehet a gond a mosogatógéppel?

Mi lehet a gond a mosogatógéppel?

Figyelt kérdés

Egy Bosch EconomicStar auto 3in 1 mosogatógépről lenne szó.

Egy kép, ugyanez a fajta :


[link]


Vettem hozzá kapszulát, auto vagy 70 fokon szoktam elindítani. De:

Nem mossa le róla az ételmaradékokat, és rajta marad a kapszula is.

(Ugye ez ilyen poros hatású kis kocka, és nem viszi le róla a víz, és az evőeszközökön meg a tányérokon is mindig ott marad... Ezt nem értem, hogy miért van sajnos)


Természetesen beáztatva vannak a mosogatnivalók, tehát nem 2cm-es maradékkal teszem be, de ha pl. a vajazós késen marad egy kis vaj, s nem veszem észre, azt se viszi le róla, vagy mondjuk Nutella vagy körözött maradék.


De inkább nagyobb baj az, hogy a mosogató tablettát nem viszi le róla.

És nem értem miért.


Lehet, hogy valamit rosszul csinálok ?

Vagy a mosogatógép nem működik jól ?


Köszönöm szépen a segítségeteket előre is! :)



2019. aug. 29. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezért használok por alakú szert, a tabletta nekem sem oldódott rendesen.

Másrészt ha a vaj meg hasonlók sem mennek le a késröl, akkor esetleg nem füti fel a vizet.

2019. aug. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Bocsi ha rosszul írtam le, de nekem is por formában van az a mosogatószer (kocka).

Tehát én is olyat használok, csak valamiért nem viszi le.


[link]


Ilyet.

2019. aug. 29. 19:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem kocka formájú, hanem laza por, mint a mosószereknél is szokásos, amit használok.

Például ilyet:

[link]

2019. aug. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Meleg a víz mosogataskor ??


Nincsenek eltomodve a fuvokak ki vannak takaritva ?


Nincs úgy berakva az edény hogy a kar amin a fuvokak vannak beleakadjon és nem tud forogni ?


Ezeket nézd át valamelyik lesz

2019. aug. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha a vaj és a tabletta maradéka is ott marad, akkor vagy akadályozza valami a víz áramlását vagy nem fűti fel a vizet.

Én mindig csak tablettát használok (szintén Bosch gép) és elő sem áztatok, mégis mindig tökéletesen elmossa az edényeket, tabletta maradványt még sosem találtam.

2019. szept. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azokat a hiba lehetőségek amiket írtatok, azokat nehéz megjavítani, kitalálni, hogy melyik is lehet az ?

Azaz tippeket tudtok adni, hogy mit és hogyan nézzek meg rajta ?

Pl. ha nem jó a melegvíz, akkor azt hogyan tudnám megcsinálni ?

2019. szept. 2. 22:18
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat ! :)
2019. szept. 2. 22:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nem fűti fel a vizet, azt elég könnyű észrevenni: mikor lejárt a program, kinyitod, ha nem gőzölög, akkor baj van.

Olyan esetben szerviz, mert a fűtőszál vagy a hozzá tartozó egyéb áramkörök hibásodtak meg.

A víz áramlást meg ellenörzöd: nincs-e eltömődve valamelyik nyílás, ill. akadálytalanul tud-e forogni a spriccelő.

2019. szept. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!