Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen szárítógépet érdemes...

Milyen szárítógépet érdemes venni, ha nem akarok vasalni sem?

Figyelt kérdés

2019. aug. 30. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Nem értem az összefüggést. Én énekelni nem akarok ezért mikrofont se veszek
2019. aug. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha alapvetően szoktál vasalni, akkor tökmindegy mert mindegyik után vasalni kell. én nem vasalok soha (max ingeket), így én se szárítógép után, se teregetés után nem vasalok :)
2019. aug. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért ennél alaposabban olvass utána a szárítógépnek. Teljesen nem tudod majd megszűntetni a teregetést. Illetve nem úgy működik, hogy lejárt a mosás, beszórod a szárítóba és kész is. Vagyis teheted így is, csak minimum egy számmal kissebbek lesznek a ruháid. Programoknak megfelelően kell válogatni: pamut programra csak pamut ruha, szintetikusra csak szintetikus stb. Ha van/lesz Mix program a gépeden érdemes azt használni, de nem automata időre hanem programozd be manuálisan, mármint az időt.

Ahogy én használom: zoknik, alsónadrágok, bugyik: pamut program; polók, felsők, ingek: mix, vagy kímélő program; törölközők, ágyneműk: pamut program. Nadrágokat, farmereket nem teszek bele.

Az elejen én is azt gondoltam, hogy csak beszórom elindítom azt kész. És amikor lejárt a gép akkor ért a meglepetés, hogy minden összement...

Egyébként egy 240 ezer forintos hőszivattyús Aeg gépet használok.

Illetve még ne lepődj meg: az első pár használat után semmi öblítő illata nem lesz a ruháknak. Az okát nem tudom, de pár menet után megszűnik és nagyon finom illata lesz a ruháknak.

Ha megfelelően válogatod szét a ruhákat, egyeltalán nem kell vasalnod és tényleg nagy segítség lesz :)

2019. aug. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 nálunk úgy működik, hogy mindent beszórok (majdnem mindent, kötöttet nem rakok bele egyáltalán), és minden kijön szárazon. eddig 1 farmerem ment össze, azt megsirattam, azóta is beleteszem a farmert, nem megy össze egyik sem. teregetni természetesen nem kell utána, én vasalni sem szoktam
2019. aug. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez így nem működik, szerncsés vagy, hogy nem kell ezzek bajlódnid. Milyen géped van?
2019. aug. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem tudom, mosodában mosunk
2019. aug. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!