Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért jobb a nagyobb mosógép?

Miért jobb a nagyobb mosógép?

Figyelt kérdés
Éppen mosógép vásárlás előtt állok és azt tapasztaltam, hogy keskeny mosógépből sokkal kisebb a választék. Nekem a fürdőszobába beférne egy nagyobb is, de egy keskeny azért kényelmesebb lenne, mert nem óriás fürdőszobáról van szó. Viszont azt hallottam, hogy ha tehetjük a nagyobbat vegyük (pl. ha van két mosógép amelyek 8kg kapacitásúak, de az egyik keskeny a másik normál, akkor jobb a normált venni, mert a keskenynél valami kompromisszumnak kell lennie, hogy keskeny méretben ugyanannyit tudjon). Arra lennék kíváncsi, hogy mi az amiért érdemesebb a nagyobbat választani.

2019. szept. 3. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Arra figyeljetek, hogy a maximális ruhakapacitás csak a pamut programra vonatkozik. Hiába van mondjuk egy 8 kg-os mosógéped a kímélő, sport, rövid 30 perces pogramokba nem tehetsz be 8 kg ruhát. Illetve beteheted de az eredmény nem lesz ugyanaz. Ilyenkor “panaszkodnak” sokan, hogy nincs illata a ruháknak, nem lettek tiszták stb. Szóval egy nagy családnak 2-3 gyerkőccel simán megéri a nagy kapacitású gép. Mi ketten vagyunk, soha nem gyűlne össze egy adagból 8 kg. Mi a keskeny gépet választottuk (Lg direct dire-os), teljesen elégedettek vagyunk vele.
2019. szept. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miért nem felültöltőset veszel? Nem tudom miért vannak úgy oda az elöltöltősért, semmivel sem jobb, sőt!


Nagy család, 3 purdé mellé, ha van hely 2db normális mosógépet kell venni, nem 1 böhönyét. Így 1 fordulással, szimpultán kimossa a fehéret és a színeset is... Sőt, ha bedöglik véletlen az egyik, akkor is tud mosni.

2019. szept. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!