Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nescafé Dolce Gusto kávéfőző...

Nescafé Dolce Gusto kávéfőző ettől elromolhat?

Figyelt kérdés

Ma reggel nem állítottam le időben a kávéfőzőt és kifolyt a kávé,szinte minden olyan lett. Ettől elromolhat a gép?

Köszi a válaszokat!:)


2019. szept. 13. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem fejjel lefelé tartva akartál kávét főzni, szerintem semmi gondja nem lehet. Bár, ha esetleg egy telefonhívás miatt otthagytad berregni fél órát, és az összes víz kifolyt..... a pumpa kissé megkophatott.
2019. szept. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1-2 max 3 perc telhetett el mire észrevettem

És még maradt a tartályban sztem fele víz

Nem volt sok idø sztem

Csak azért eléggé elárasztotta a tartályt ami ugye a csésze alatt van és körülötte is kifolyt és egy kisebb tócsa keletkezett

2019. szept. 13. 12:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugi :)

Semmi gond a géppel.



Csak volt egy fölös takaritásod.

2019. szept. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
2-3 perc eltelt és még maradt a tartályban víz, az elég érdekes, az enyém fél perc alatt is kifolyatná az összeset. Akkor van gond, ha üresjáratban menne, ha csak szimplán kifolyik, akkor nem lesz gond, hiszen nem érintkezik a kávé elektronikával.
2019. szept. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi,azóta már kopróbàltam és minden ok
2019. szept. 14. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!