Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért nem mossa el a mosogatóg...

Miért nem mossa el a mosogatógép a gyümölcsös edényeket?

Figyelt kérdés

Más is észre vette már ezt? Pl mikor barack lekvár főztem akkor a barackos műanyag edényt úgy mosta el mint ha valami kávés víz száradt volna meg a tálban.

Nutellás kés ugyanez. Tudom a gyümölcsös edényeket simán öblítsem el vízben. Meg a nutellás kést is mosogassam el. De érdekelne, hogy másnál is előfordult-e már ilyen. Esetleg hogy mi a magyarázat erre.


2019. okt. 5. 14:13
 1/4 anonim válasza:
73%
Egyszerűen szerintem túl ragadós ahhoz hogy eltudja mosni
2019. okt. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg minél kevesebb ételmaradékkal betenni az edényeket! Ezzel növeled a mosogatógép hatékonyságát, és kíméled is.
2019. okt. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem elmossa rendesen
2019. okt. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Műanyagot nem lehet rendesen elmosni se gépben, se kézben. Jól megfigyelhető, hogy beissza magát a pörkölt is az ételhordókba.


Száradni se fog rendesen, csak a fém és az üveg, mert a műanyagnak rossz a hővezető képessége (szigetel, nem párolog el a víz róla) Arról nem is beszélve, hogy ezeregymillió anyag lehet amögött a fogalom mögött, hogy: "műanyag".

2019. okt. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!