Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mit lehet kezdeni olyan...

Mit lehet kezdeni olyan porszívóval, amihez már nem lehet porzsákot kapni? Kb.5-6 éves.

Figyelt kérdés
2019. okt. 8. 15:37
1 2 3
 1/22 Zzzoli ***** válasza:
59%
5-6 éves porszívóhoz kell hogy legyen porzsák. Keresgélni kell. Más készülék porzsákja is jó lehet hozzá, méretek alapján is lehet keresni.
2019. okt. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
A gép tipusát add be a keresöbe meg a porzsák szót, akkor kiad egy csomó olyat, ami ehhez is használható.
2019. okt. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
69%

Írd be a keresőbe:

olyan+porszívó+"5-6"+éves+porzsák

2019. okt. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Az a lényeg hogy fogod azt a kartonpapír formát amivel a porzsák a géphez csatlakozik és elmész egy olyan boltba ahol árulnak porzsákokat és végignézed a kínálatot a minta szerint-hiába van ráírva egy másik márka vagy valami fantázianév mert utángyártott.

Legrosszabb esetben keresel egy olyat ami nagyjából hasonlít de kiadja a tiéd formáját és otthon ollóval átszabod.

2019. okt. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
51%

"Mit lehet kezdeni olyan porszívóval, amihez már nem lehet porzsákot kapni? "


Például a pontos típusát beírni ide. Nem csak azt hogy Hauser vagy Sencor vagy Electrolux... esetleg egy fotó a gép adattáblájáról vagy használati utasításáról.

Kicsit várni.

Majd másnap megköszönni a számos találatot a helyetted guglizó fórumozóknak.

2019. okt. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Kösz, de sajnos nincs üres porzsákom. Az utolsót is kidobtam. Arra sem nagyon emlékszem, hogy nézett ki. Kerestem a neten is "(típus) porzsák" formában. 1-2 mostani találat volt ugyan, de kb. 1000 Ft lenne a szállítás, úgy már nem nagyon érné meg. Egyébként Fagor VCE-2050.
2019. okt. 8. 16:43
 7/22 anonim ***** válasza:
8.000,- Ft-ért kapsz 25 db papír porzsákot (ingyen szállítással) Az jó ideig elég. Nem éri meg Neked?
2019. okt. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

#7: kösz nem, kevés a por, és ki tudja, meddig bírja?

#5: majdnem egyszerre írtunk. Azért nem írtam pontos típust, mert a kérdés szempontjából irreleváns volt. Mit gondolsz, csak beugrottam egy MediaMarktba, aztán idejöttem nyafogni? Még jó, hogy kerestem a neten pontos típus alapján. Az ilyen kioktató kommenteket szerinted hogy díjazzák?

2019. okt. 8. 22:57
 9/22 anonim ***** válasza:
73%

[link]


Vagy dobd ki és fogj seprűt, lapátot, felmosót.

2019. okt. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Kösz, ez az, amire azt írtam, hogy nem nagyon érné meg a szállítási díj miatt, de az biztos, hogy olcsóbb lenne, mint új porszívót venni. Jogos a kritika :) Valószínűleg mégis innen fogok rendelni.
2019. okt. 9. 20:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!