Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Internetről vásárolt termék,...

Internetről vásárolt termék, elállásra való jog. Szerinted élhetek vele? Van olyan, akinek van ebben tapasztalata?

Figyelt kérdés
Vízszűréses porszívót vásároltam,a hozzászólások és a termékleírás szerint remek vétel. Megkaptam ,működik, de szerintem gyenge a szívóerő.Volt egy porzsák nélküli porszívóm,az szinte felszedte a szőnyeget,de ez meg sem közelíti azt. Az eladó üzlet honlapján leírtak szerint van elállási jog, de az interneten olvastam általános cikkeket,miszerint nem biztos,hogy visszaadják a pénzemet.

#visszafizetés #garancia #elállási jog #internetről rendelt termék
2019. okt. 19. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
11%

Vissza lehet küldeni eredeti és hiánytalan csomagolásban, de használat nyoma sehol sem látszhat.

Gondolj utána, az így visszakerült termékeket el kell tudni adni.

Azért van ez a megkötés. Te sem örülnél használt terméknek.

2019. okt. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1: Nincs ilyen megkötés!!!


1: Pont azért van a 14 napos elállás mert a terméket ki kell próbálni. Hogy a francba próbálja ki ha utána látszik a használat, hiszen ezért kell kipróbálni. Ne írjál már hülyeséget!!


2: Ha használt, az legyen az üzlet gondja. Az ilyen "bontott"-ként reklámozott termékeket szokták engedménnyel adni...


Küldd vissza hibátlanul, dobozában minden alkatrészével. Vissza fogják utalni a pénzt. ennyi...

2019. okt. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2-es mondja jól, az első nettó baromság
2019. okt. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Találtam az üzletről véleményeket, a visszaküldött termékekről is írtak. Folyton hívogatni kell őket,nem válaszolnak,vagy ha igen csak ígérgetnek.
2019. okt. 20. 09:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyen példa is van. Akkor ebben az esetben nem küldöd vissza?? Akkor probléma megoldva és nincs is kérdés...


Küldd vissza, arról van papírod és a végső esetben fizetési meghagyást is kérhetsz a cég ellen és akkor behajtják rajtuk, de nagy cégnél nem jellemző hogy ne fizetnének mer az nem éri meg nekik...

2019. okt. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!