Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosó-szárítógépet hogy lehet...

Mosó-szárítógépet hogy lehet helyesen megtölteni? (az eltérő súlykorlát miatt)

Figyelt kérdés

A mosó-szárítógépeknek külön van megadva ugye, hogy hány kg ruhát tudnak mosni, és hány kg-t tudnak szárítani.

Ha úgy szeretném használni a gépet, hogy mosson ki és szárítsa meg a ruhákat, mire én este hazaérek, azt hogy lehetne/kellene kivitelezni?

(Ha "x" a mosási kapacitás, "y" pedig a szárítási:)

Méretezzem alul és a mosásba rakjak Y kilót, hiába tudna X-et mosni, hogy a szárítónak jó legyen?

Vagy rakjak bele többet, akár X-et, a szárító meg majd elboldogul?

Egyáltalán a szárítónak árt, ha túl sok ruha van benne, vagy egyszerűen csak nem szárít olyan jól?

Akinek van ilyen gépe, hogy szokta csinálni?


2019. okt. 21. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én "y" mennyiségű ruhát rakok bele. Ha több ruhát rakok, akkor nem szárad meg.
2019. okt. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Logikusan... Gépkönyvében is le van írva, csak el kellene olvasni.


Ha azt akarod, hogy a behajigált ruhát szárazon vedd ki, akkor értelemszerűen a szárítás súlylimitjéhez kell igazodni.


Tehát ha 3 kg ruhát tud szárítani akkor 3 kilót raksz be. Előbb kimossa utána szárítja is. (3+3) Kevesebbet tehetsz bele így, de többet ne.


Ha ez neked kevés, akkor vegyél egy külön szárítót, abba belefér a 6 kiló mosás, nem véletlenül, hisz jóval nagyobb a dobja.

2019. okt. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#2

Nem tudom elolvasni a gépkönyvet, még nincs ilyen készülékem, csak most fogunk venni a napokban, és szerettem volna előre tájékozódni. :)

Sajnos két külön gép fizikailag nem fér be a lakásba, így marad a kombinált.

Akkor a kisebbik értékhez kell igazodni, köszönöm!

2019. okt. 24. 08:43
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Interneten rákeresel a nevére és letöltöd, átolvasod, összehasonlítod. Észre fogsz venni apróságokat ha figyelsz! :) Rájössz, hogy az egyiknél elfelejtenek megemlíteni valamit, a másiknál ki is hangsúlyozzák. De így is bele lehet szaladni szívásba. Pl a tápkábel hiába 1,5 méter, ha az egyiknél az alján van kivezetve, a másiknál a tetején. Apróság, de nagyon bosszantó, ha pl. 2 cucc közül kell választani és sikerült a 10 centivel rövidebb drótost kifizetni.
2019. okt. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!