Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Megérte gőzmosógépet vásárolno...

Megérte gőzmosógépet vásárolnod? Mely szárítógépeket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Vannak előnyeik?


Netalán hátrányaik?



2019. okt. 29. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Valaki írja már meg, hogy mennyire jó a gőzmosógép és had vegye meg! Ne kelljen minden héten kétszer kiírnia..
2019. okt. 30. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
70%

Igen megérte megvenni a gozmosogepet.

Te is vedd meg.


Vegyél elektrolux szárító gépet.

Az is jo.

Megérte.

2019. okt. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nektek mégis mi problémátok van?! Tegyük fel így van, tegyük fel rengetegen tesznek ki többször egy kérdést, mert például alig jön rá elfogadható mennyiségű és minőségű hozzászólás.


Kérdezem fent, nektek ezzel mégis mi az az olyan orbitálisan elfogadhatatlan??? Francot zavar itt pár embert, hogy mások mit csinálnak!...

2019. okt. 30. 10:04
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hányszor fogod még megkérdezni?
2019. okt. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el:

[link]


Vedd meg:

[link]


Olvasd el:

[link]


Vedd meg:

[link]

2019. okt. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Azért nem jön rá válasz mert senki nem veszi meg. Te pontosan arra vársz, hogy akár csak egy ember is de leírja, hogy az mennyire jó. Aztán megveszed, kiderül, hogy mégsem jó és tudjál bezzegezni, hogy márpedig nekem ökoanyu41 azt írta, hogy az milyen jó. Így van? Feltetted párszor, aki használta az leírta, hogy nem jó. És szerény véleményem szerint sem mennél vele semmire. A mai mosógépek így is rettenetesen kevés vízzel mosnak. Hát’ még ha azt a keveset is lecsökkentik.. én nem mondom, hogy nem lenne jó találmány, de nem egy 100 ezer forintos Candy gőzmosógéptől várj csodát.
2019. okt. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Áh, semmi köze a mosáshoz a gőznek. Tényleg csak parasztvakításnak van benne, de ezerszer egyszerűbb egy kézi gőzölővel átgőzölni a ruhát. És olcsóbb is, sokkal, de sokkal.
2019. okt. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én még csak most hallottam erről a mosógépről először, de kétlem, hogy bármilyen foltot kivenne pusztán a gőz.
2019. nov. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem is fog. Semmi köze a mosáshoz, ez csak egy parasztvakító fitcsőr.
2019. nov. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!