Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szabályosan hűt vagy nem?

Szabályosan hűt vagy nem?

Figyelt kérdés
Vadi új mélyhűtött vettem.Betartottam az utasitást ami le van irva hogy mikor kapcsoljam.Bekapcsoltam ment 12 óra hosszát 3 fokozaton.(5 fokozat van meg a max és az állandó hűtés)mikor megnéztam a hmérön hány fok van bent amit a saját rács kosarába tettem -10 fok volt.Feljebb kapcsoltam az 5 fokozatra pár óra múlva megnéztem -17 fok van.Rendes ez hogy csak ennyi fok van bent ha megrakom hússal?Nem fog a hús megromlani benne?Hány fok lenne az ideálisabb hőmérséklet a mélyhűtöben?
2019. nov. 8. 20:06
 1/3 anonim válasza:
Nem fog megromlani a hús. A mélyhűtőben - 17 . -18 foknak kell lenni. Ez a normális hőmérséklet.
2019. nov. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2019. nov. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem minusz 22-25 fok van a fagyasztóban.
2019. nov. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!