Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Háztartási gépek

A kérdés

Szabályosan hűt vagy nem?

Vadi új mélyhűtött vettem.Betartottam az utasitást ami le van irva hogy mikor kapcsoljam.Bekapcsoltam ment 12 óra hosszát 3 fokozaton.(5 fokozat van meg a max és az állandó hűtés)mikor megnéztam a hmérön hány fok van bent amit a saját rács kosarába tettem -10 fok volt.Feljebb kapcsoltam az 5 fokozatra pár óra múlva megnéztem -17 fok van.Rendes ez hogy csak ennyi fok van bent ha megrakom hússal?Nem fog a hús megromlani benne?Hány fok lenne az ideálisabb hőmérséklet a mélyhűtöben?

nov. 8. 20:06  Privát üzenet  

A válaszok
Nem fog megromlani a hús. A mélyhűtőben - 17 . -18 foknak kell lenni. Ez a normális hőmérséklet.

A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont nov. 8. 22:23 Privát üzenet
[link]

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont nov. 9. 07:10 Privát üzenet
Nekem minusz 22-25 fok van a fagyasztóban.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont nov. 9. 09:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vásároltam egy Philipst tvt, néztem rajta foci meccset és a távoli képeknél mintha a zöld fű pixeles lenne, továbbá játszottam rajta a fifa 19-el ott meg szabályosan szaggat. Mi a gond?
Ha mérőóra előtt megsérült a vezeték (lakásátalakítás során), hogyan járhatok el szabályosan, hogy ne büntessenek meg?
Hogyan történik szabályosan a számítógép leválasztása az Android TV-ről?
Ha van egy tápom stabil 5v,10A. és 4 USB aljzatot akarok rákötni, hogy akár 4 készüléket is tölthessek egy időben, akkor ha simán párhuzamosan bekötöm őket nem lesz baj? Vagy...
Miért csinálhatja, mi lehet az oka? Hogyan kell felhúzni szabályosan?
Vettem egy Samsung Galaxy J5 2016! Az a gondom vele hogy nagyon felforrosodik és ez mellet körbe a fém keret is és elkezd sütni szabályosan. Ez mellet amikor nem melegszik fel...

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Háztartási gépek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!