Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosógép hiba, vagy én nem...

Mosógép hiba, vagy én nem használom jól?

Figyelt kérdés
Kb félig töltöttem a mosógépem, elindult a program, az az akármelyik program és egy 2perc után leál a gép. Ez lehet attól hogy nincs teljesen megtöltve a dob vagy csaj egyszerűen nem müködik a mosógép úgy ahogy kell!?
2019. nov. 10. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Kevesebb ruhával ugyan úgy kell működnie.

Mikor áll le? Huh ez jó kérdés, de távolról nem könnyű! Ahonnan vette, ott nem tudnak segíteni?

- nem kap vizet (hibás cső, lezárt csap)

- nem tudja kitolni a vizet (gyakori a haj csomó dugulás)

- túl van terhelve a gép (súly korlát felett el sem kéne indulnia)

- hibás szenzor

- kontaktus gombok

- csúszik az ékszíj (mondjuk ennek hangja és szaga is lenne vagy egyáltalán nem forogna a dob)


Valaki műszaki nézze meg a közelben, ha ő sem tudja, egy vevői support, vagy egy szerelő tud segíteni.

2019. nov. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Biztos, hogy teljesen leáll? Nem csak megáll picit "gondolkodni", aztán megy tovább, ha nem piszkálod?
2019. nov. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

húzd ki a konnektorból 1 napra.

Hátha ennyi idő alatt "kisül" az agyából a hülyeség.

Utána ha ismét jelenzkezik a hiba, akkor valami szervizt kell hívni, mert ezeken az új gépeken annyi hibaforrás lehet mint égen a csillag.


De jó is volt a forgótárcsás cucc...

Tocsogott a mosóvízben, de ment - kicsit rázott :DDD

Leégett, megtekertük, megint ment évekig.

2019. nov. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!