Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Válaszolnátok arra, hogy a...

Borosici kérdése:

Válaszolnátok arra, hogy a Bosch mosogatógépet milyen kütyüvel lehet a falhoz rögzíteni? Esetleg hol kapható ilyesmi?

Figyelt kérdés

#rögzítés #Bosch mosogatógép
2019. nov. 20. 13:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Miért kellene falhoz rögziteni.Meg áll a lábain is .

A régi automata mosógépek táncoltak l a helyükről .

2019. nov. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%

Ha van fali rögzítési pontja és valaki rögzíteni akarja, azt a tiplizés szokásos szabályai kell megoldani, megfelelően méretezve.

Tipli pedig kapható.

Használati utasításban is szerepel bizonyára, de azt mi nem látjuk.

Nem linkelted.

2019. nov. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem 20 éve van mosogatógépem, több márka is megfordult a konyhámban, Bosch is. Egyik sem volt a falhoz rögzítve. Nem "táncolnak", hiszen nem forgódobos. Azért érdekel, miért akarod rögzíteni?
2019. nov. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azért szeretném falhoz rögzíteni, mert amikor kinyitom az ajtaját, akkor mozdul el...nem használat közben...
2019. nov. 21. 10:14
 5/11 anonim ***** válasza:

Mint utaltam rá, ennek az lenne a módja, hogy megnézzük a dokumentációt, hogy lássuk, miről van szó.

Azért nem kérdezem a típusát, mert ideális esetben neked kellene linkelni (hogy ne mások keressék meg helyetted).

2019. nov. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nos nem volt benne a csomagolásban semmi használható dokumentáció. Ajándékba kaptuk, beüzemeltük, de nincs rögzítve!

Szerintem, ez nem a típus függvénye, de azt a választ sem értem, h tiplivel??? Mit tiplizel a falhoz a csavarral????

2019. nov. 22. 09:26
 7/11 anonim ***** válasza:

Nézd, így nem jutunk előre.

A készüléknek van egy pontos típusszáma.

Ahhoz kellene keresni dokumentációt, amit manapság nem (csak) a csomagolásban szokás keresni.

Addig nincs miről beszélni.

2019. nov. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem olyan típus, amit "falhoz kell rögzíteni", ne próbálkozz. Ha nincs vízszintbe állítva a gép, esetleg kerül az alsó tálcába víz, az érzékelő le fogja állítani és addig nem működik, míg nincs víztelenítve.
2019. nov. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nos, semmi baja, remekül működik, nem áll le csak amikor vége a programnak!!! Szerintem, mindenki félreértett!!!
2019. nov. 25. 09:35
 10/11 anonim ***** válasza:

Pedig most már én is kíváncsi lettem volna, hogy miről beszélsz, de nem tudod ideírni a gép pontos típusát, hogy bári segíthessen.

Egyedül pedig nem tudod megtalálni a leírását, ezek szerint.

2019. nov. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!