Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi az a HEPA szűrő a porszívók...

Mi az a HEPA szűrő a porszívóknál?

Figyelt kérdés

2019. nov. 23. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2019. nov. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
HEPA az, csak gondolom kijavította neki az autókorrektor.
2019. nov. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Ilyen HEPA- jt keresel?

[link]

2019. nov. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Köszönöm a megerősítést kedves 6oaka. Pont ezt gondoltam rólad, hogy zéró kognitív képességes és 100 közönyöd van :)
2019. nov. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Alfa1 válasza:
"High Efficiency Particulate Air" - nagyon szabad fordításban annyit tesz, hogy "nagy hatásfokú részecske légszürö". A nagyon apró (0.3 mikrométer) részecskéket is ki tudja szürni a levegöböl. A porszívónak a beszívott levegöt valahol ki kell fújnia, és ha ott nincs szürö, akkor a por csak keresztülmegy a porszívón.
2019. nov. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akinek több IQ-ja van, mint 70,az tudja, hogy ez elírás volt.

A trolloknak üzenem :

Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.

2019. nov. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szirty ***** válasza:
0%

Az oldal szabályai szerint jártam el: A kérdésre válaszoltam.

Ha a kérdezőnek nem tetszik és talán rájön hogy nem a válasz rossz, hanem a kérdés. A lehetőség adott.

Ha nem jön rá vagy nem tetszik neki, akkor lehetősége van a válasz figyelmen kívül hagyására.


Engem is kb. annyira érdekel mire gondolt a kérdező a kérdés leírásakor, mint amennyire téged érdekel én mire gondoltam a válasz megfogalmazása közben.


Nem kívánok ezen változtatni, mert elvárom a kérdezőtől, hogy fektessen legalább valamennyi szellemi energiát a kérdésébe ha már egyszer elvár valamiféle fáradozást a válaszíróktól!

2019. nov. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha HEPA szűrőt használsz nem kapod el a fertőző májgyulladást.

HEPA=Hepatitis=Sárgaság

2019. nov. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!