Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Születésnapomra kaptam egy...

Születésnapomra kaptam egy gőzölő gépet. Kis kerekes modell. Hasznos sáros cipőt szőnyeget tisztítani és sok másra. Csak kínai leírást találtam hozzá és nem tudom mennyi vízzel kell feltölteni? Ha túltöltöm fel is robbanhat kevéssel meg nem működik?

Figyelt kérdés

a tartály térfogatát meg tudom mérni,hogy feltöltöm azután kiöntve megmérem.

Százalékosan mennyi szükséges a biztonságos működtetéséhez?



#gőz #biztosító szelep. #a kuktát sem szabad teletölteni.
2019. dec. 3. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyrészt szokott lenni egy jelölés a tartályon, másrészt én ilyenkor első körben megpróbálok rákeresni, van-e angol leírása: <márka típus> manual
2019. dec. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezeken már magamtól is túlléptem,nem minden kínai árú van a csodás Google-ben sem....
2019. dec. 4. 14:35
 3/3 A kérdező kommentje:

Egyetlen válaszolónak !

Hogyan képzeled a jelölést? Ez egy nagynyomású és forró tartály (legalább 140 fokos) Sem üveg se átlátszó műanyag ablakot nem lehet rá csinálni.

Itt űrmértékben kéne megadni a víz mennyiségét ,ami kínaiul talán meg is van adva csakhogy a jeleiket be se lehet másolni a Google-be.

2019. dec. 8. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!