Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Klíma berendezès meghibàsodàs?

Klíma berendezès meghibàsodàs?

Figyelt kérdés

Reggel kicsit megilyesztett a klìma. Bekapcsolàs utàn nemsokkal megjelent rajta egy "off" felirat,ês kikapcsolt. Utàna visszakapcsoltam,egy idő utàn megint kikapcsolt,de akkor màr a felirat nèlkül,csak a 30 c fokot ìrta. Utàna lejjebb vettem 28 c fokra,úgy màr működött. Lehet a kinti ködös pàràs hideg levegő miatt?

A kèszülèk kb 2 hónapos. MDV



#fűtés #klíma #hűtés #MDV #Klímaberendezès #Klímàval fűtès
2019. dec. 4. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

valószinűleg túl hideg van neki.

Mit ír a leírása? Mekkora az a hőmérséklettartomány amiben használható?

Vannak amik fagyban egyáltalán nem használhatóak, nem működnek, vannak amik -10-ig, stb. sokféle van.

Ha leírod a pontost típust sokat segítene.


Amúgy minek neked 30 fok?

és 22-ben is izzadok már :D

2019. dec. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Reggel kicsit be szoktunk vele fűteni,kb 10 percre :) De eddig semmi gond nem volt,lehez most sincs baj. Csak nem kaptunk hozzà semmi papìrt xd.3,5 kw-os MDV
2019. dec. 4. 10:30
 3/8 A kérdező kommentje:
Azèrt köszi a választ :)
2019. dec. 4. 10:39
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2019. dec. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak "megmerevedett" benne a közeg.
2019. dec. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,mindenki hasznos vàlaszt adott,a 4es vàlasz linkjèben meg is találtam konkrètan
2019. dec. 4. 11:09
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"mindenki"

Egyedül válaszolgattam :D

örülök, hogy megvan a válasz a kérdésre :)

2019. dec. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor köszi xd
2019. dec. 4. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!