Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Multifunkciós kávéfőző vélemén...

Multifunkciós kávéfőző vélemények?

Figyelt kérdés

Alapvetően presszó kávét szoktam inni, de előfordul, hogy megkívánok valamiféle gyengébb, "speciálisabb" kávét (pl. Latte és társai). Ezért keresek olyan gépet, amivel mindkettő kivitelezhető. Ezt találtam:

[link]

Mi a véleményetek róla? Esetleg van itt aki használ ilyet vagy hasonlót?



2019. dec. 11. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Pénzkidobás.
2019. dec. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egész jó! Kapszulás vagy eszpresszó, jó hogy többfélét csinál, ráadásul 20 bar nyomással pokolian erős kávét főz, ha bírod és szereted, vagy épp szükséges az éberség, jó választás, mindezekhez képest 28 ezer Ft szerintem meglepően olcsó, ráadásul úgy, hogy bár a Hauser nem a legnagyobb márkák egyike, de azért nem is noname, eléggé ismert!

Bár elöl a csepptálcája így kép alapján kicsinek tűnik, szerintem még csészéből sem fér el rajta egynél több, de lehet hogy tévedek! :/

2019. dec. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!