Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Beépíthető mosógépet használha...

Beépíthető mosógépet használhatok beépítés nélkül, szabadonállóként? Lesz ebből gond?

Figyelt kérdés
A kiszemelt gep: ikea Tvattad ,159 ezres mosogep,eloltoltos, 5 év garancia,beepitheto,de nekem nem fer a mosdo melle meg egy szekreny is,pont 61 centi hely van.

#Mosógp #ikea tvattad
2019. dec. 21. 16:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

A használati útmutató szerint nem beépítve nem használható.


Ez valószínűleg azért van, mert nincs oldalsó borítása.

2019. dec. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Atneztem a hasznalati kiskonyvet,nem talaltam ilyen informaciot, Hanyadik oldal?
2019. dec. 21. 16:41
 3/16 anonim ***** válasza:
68%

Ez a használati útmutatóból van:

Tartsa be a készülékhez mellékelt

üzembe helyezési útmutatóban

foglaltakat.

• Biztonsági okokból ne használja a

készüléket a bútorba való beépítés előtt


A szerelési útmutató 7.oldal

2019. dec. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%

Az így ebben a formában hülyeség! Ja persze, és majd pont a bútor lesz az oldalborítás, ami megakadályozza, hogy kimenjen a víz, mi?

Ha nem is komplett, de azért természetesen van oldala a gépnek, és nem írták ki konkrétan, de szerintem a szabadon lévő elektronika miatt nem ajánlott! Ha van csatlakozási pont, és megfelelő támaszték, akkor természetesen lehet, csak irtó hülyén fog kinézni, és persze nem árt elővigyázatosságból bekötés előtt valamivel hozzáférhetetlenné tenni!

De amúgy felesleges ez a babrálás! Ha esetleg nincs hozzá bútorod, akkor miért nem veszel eleve szabadonállót?

2019. dec. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a hasznos valaszokat! Mert ezt tartom jo mosogepnek,az ikea mosogepet,ezt a markat es csak egyfele mosogepet arul.
2019. dec. 21. 18:46
 6/16 A kérdező kommentje:
Akkor lehet,hogy megse ezt veszem meg.
2019. dec. 21. 18:46
 7/16 A kérdező kommentje:
Honnan tudhatom,hogy csak pult kell fele vagy oldalboritas szekreny is kell neki?
2019. dec. 21. 18:48
 8/16 anonim ***** válasza:
Tényleg, most látom, hát műszakiból én meg pont hogy mindig a saját márkában bízom a legkevésbé, az olyan olcsó hatású! Az, hogy Te azt tartod jónak, még nem jelenti, hogy tényleg az, vagy hogy ne lennének ugyanolyan jók! AEG, Bosch, Samsung, LG, Whirlpool, Panasonic, Indesit? Na meg kíváncsi lennék, milyen gépe van egy olyan cégnek, ami egyébként bútorokkal foglalkozik? :/
2019. dec. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Hat,igen,egyenlore meg nem neztuk meg sajat szemunkkel,mennyire sorjasak a dob fémlyukai kisse belenyúlva,a lyukak aljan, belenyomva az ujjunkat es lapatokon a muanyag lyukakat vegigsimitva, mert a tobbi markaval nem vagyunk megelegedve,amkiet eddig neztunk. Azt szoktuk meg vizsgalni,hogy a doblapát ala alamegy-e a kormunk,mert az ujabb veszelyforras a ruhak epsegere nezve.

Aztan most ezt talaltam,es gondoltam,megnezhetnenk ezt is,hatha.

De akkor lehet,megse nezzuk meg,nem tudjuk sehogyse beepiteni,nem fer el sehogy.

Ot eve 250 ezres AEG mosogepunk volt ketto is,es ette a ruhakat,azota fenntartasaink vannak minden markaju mosogeppel. A 12o ezres samsung meg csikorgott forgaskor,amiit szinten ot eve vettunk. Azutan mind visszakuldtuk a boltba. Ezert ot eve nincs mosogep,de most ujra korulnezunk a piacon.

Azota mashogy neznek ki az aeg- k,de a dobba beleneztunk,ott nem valtozott semmi! Nagyon kis aprosagokon mulik,hogy egy gep eszi-e a ruhat!

2019. dec. 21. 19:51
 10/16 A kérdező kommentje:

Az osszes miele,amit megtapogattunk es bosch is vag! A kis lyukak a femreszen muanyeag reszen vagy a lapat nem illeszkedik szepen,mindegyikkel van valami,a 800 ezres se jo,hihetetlen!

De igazabol nem tudjuk,hogy bolyhosodnanak-e ettol a ruhak,csak mi erre tippelunk a multbeli tapasztalatokbol.

Na,meg persze a tul keves vizfelhasznalas,de ebben a tekintetben is egyforma minden gep az otvenezrestol az egymilliosig,tokmindegy.mind otven litert hasznal.

2019. dec. 21. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!