Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Emagról rendeltem mikrohullámu...

Emagról rendeltem mikrohullámu sütőt es lehet nem az a tipus van benne?

Figyelt kérdés
Most neztem csomagolnam befele, hogy rajta van a cimke arrol a tipusról amit kertem. De a kartondobozona jelzés 800 watt. De amit rendeltem 1200 watt. Nem vettem ki meg mert ajandék lesz csak most vettem eszre. Ugye ott 1200 watt jelzesnek kellene lenni? Volt egy ilyen valtozata is de az olcsóbb volt demar vagy 10 napja kihozták csak most csomagolnám és észrevettem.
2019. dec. 23. 08:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon egyszerű dolgod van, felveszed a kapcsolatot az Emag-gal, és megbeszéled velük a dolgot. Nekünk kb. semmi közünk hozzá hogy mit rendeltél, mit küldtek, megtartod, vagy kicserélteted. Online rendelés esetén 14 napon belül jelezheted az elállási szándékod ha mégsem maradna a cucc.
2019. dec. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi. De nem akaetam kiszedni teljesen mert ezek ugy vannak berakva higy hungarocerrel. Ott törik minden. Itt a kerdesem azvolt, hogy a kartonon is 1200watt kéne, hogy legyen irva vagy sem. Mert a gyári cimke az az a sorozatszam amit rendeltem. Ennyi a kerdesem.
2019. dec. 23. 08:45
 3/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az is lehet,hogy amikor megrendelted akkor rosszul volt feltüntetve a teljesítmény. Mindenképpen óvatosan ezek után én kivenném és megnézném mi van benne,a fóliát sem kell levenni róla. Most már úgysem kapnád meg Karácsonyig ha cserélni akarnád.
2019. dec. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Most az 129ről van leertekelve 40 re vagy valami ilyesmi. De akkor isott volt a 800 wattos verzió kulon is.
2019. dec. 23. 09:03
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
Lényeges az ügy szempontjából, hogy típusszámot, linket tilos megadni ezen a felületen, nehogy támogasd az itt téged támogatók támogatását.
2019. dec. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
59%
Akkor rosszat küldtek vagy rosszat rendeltél.
2019. dec. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Emagon ott lesz keresobe samsung mikro 1200 wattos 23literes grilles MG23F en ezt rendeltem. Levolt ertekelve. 28ra. Ezisvan a cimkejen meg a visszajelzesen. Mindegy nem variallok holnap kiderul idoben leszek meg jelezni.
2019. dec. 23. 09:32
 8/16 anonim ***** válasza:
43%

Annyira tudtam:

[link]

Kimeneti teljesítmény (Max)

800 W

Energiafogyasztás (Mikrohullám)

1200 W

2019. dec. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%
Xar az, aki nem tud olvasni meg ertelmezni a leirt szoveget, oreg. Egyebkent 800W nem epp 'kis teljesitmenyu', nem tudom honnan vetted.
2019. dec. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%

Típusszám a lényeg, neked is csak azt kellett volna nézni a dobozon, ami mindent eldönt.

De eszerint nem is tudtad, hogy amikor neked 1200 W-os kell, akkor pont 800 W-os kell.

Vagy, amit máshol láttál és azt hitted, hogy az valamennyi, az valójában nem is annyi, amit te hittél.

Így végül azt kaptad, amit akartál, csak nem tudtad, hogy te ezt akarod.

1100 W grill is van benne, tehát összesen 2300 W-ot ránt fel a hálózatból.

Ami persze nem energiafogyasztás (Wh), ahogy tévesen írják, hanem teljesítmény (W).

2019. dec. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!