Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Lyukas mikróval mennyire...

Lyukas mikróval mennyire biztonságos melegíteni?

Figyelt kérdés
Van egy lyuk a hátulján és egyelőre nem tudunk újat szerezni, viszont kéne használni. Lehetnek káros hatásai ha így üzemeltetjük? Komoly válaszokat légyszi bár ezt hiába írom...

2019. dec. 24. 07:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%

Persze.

Most dobd ki a francba.

2019. dec. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
Ha a fal felé fordítod a lyukat, akkor elvileg nem. Tapasszad be alufóliával, az a biztos.
2019. dec. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó vagyok. Úgy értem fordítsd a lyukat a fal felé, és tömd be alufóliával, úgy biztonságos.
2019. dec. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Hogy tud kilyukadni egy mikró???? Belelőttek Kalasnyikovval?
2019. dec. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nemtudom valamelyik lakótársam csinált valamit vele de ki van rohadva vagy égetve szerintem. Amúgy nekem is alufólia jutott először eszembe, a hátulja meg amúgy is a fal felé van.
2019. dec. 24. 07:58
 6/15 A kérdező kommentje:
Bár elvileg nem szabadna fémet rakni bele mert visszaveri a sugarakat, úgyhogy lehet mégse jó ötlet az alufólia...
2019. dec. 24. 08:02
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Kuka. Azonnal.
2019. dec. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%
Pont azért kell a fém, hogy belül maradjon a sugárzás. Ha be tudnád kapcsolni nyitott ajtóval, akkor akár meg is főhetne az agyad, miközben nézed. Nem muszáj kidobni, amíg nem tudsz másikat szerezni, csak érteni kell hogy működik.
2019. dec. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

"Bár elvileg nem szabadna fémet rakni bele mert visszaveri a sugarakat, úgyhogy lehet mégse jó ötlet az alufólia..."

Ööö... mit is mondtál miből van a mikród, fából, gumiból vagy üvegből?

Még szép hogy a fém visszaveri, azért marad benne, amúgy kílépne az elektromágneses hullám a belsejéből. Tehát ha az a cél hogy a lyukon semmi ne jöjjön ki, oda fém kell.

Amúgy kezdetben nyitottak voltak a mikrók, igaz nem tudom hány embernek lett baja tőle...

2019. dec. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%
Mivel fém (acéllemez) a burkolata, ezért a fém burkolat hátoldalán levő lyukat fémmel (alufólia) be lehet fedni. Az üzemeltetésnek semmilyen káros hatása nincs. A készülékbe egyébként úgy nem szabad fémtárgyat lenni, hogy az ne érintkezzen a burkolattal, azaz attól elszigetelt legyen. Emiatt másként lehet üzemeltetni az üvegtányéros és fémtányéros mikrót.
2019. dec. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!