Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Alváshoz valami világító...

Alváshoz valami világító eszköz kellene, ajánlanátok valamit?

Figyelt kérdés

Lehetőleg LED-es legyen és hogy alváshoz ideális fénye legyen, mert sajna félek a sötétben. Nem tudok sötétben lenni, mert rettegek olyankor, mindenféle érzés fog el, hogy van bent valaki a szobában és pánikroham tör rám.


Eddig volt egy régi szovjet olvasólámpám,azt használtam éjszaka világításra, de tönkrement mert kidobtam az ablakon, mikor felriadtam véletlenül betörőnek hittem. Szerencsére nem történ baleset, a 4. emeletről dobtam ki.


Valami kis könnyű LED-es megoldás érdekelne főleg. Köszönöm előre is! 29/F



2020. jan. 5. 15:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Menj el baba boltba ott ajánlanak több félét is!
2020. jan. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

#1 Légyszi csak komoly válaszokat ha lehet.

Félek, hogy a mostani munkahelyemet is elfogom bukni kialvatlanság miatt. Meg nehezebben is tudom úgy kontrollálni magamat.


Néha hallucinálok is, van, hogy olyan dolgokat, embereket, tárgyakat látok amik nincsenek is ott a valóságban. Volt, hogy majdnem felrúgtam egy iskolás gyereket, mert szembe szaladt velem az utcán és én valamilyen horror alaknak láttam hirtelen.


A Főnökömnek is nagyon elege van már belőlem, mert van hogy eléggé nehezen tudok koncentrálni a munkára.

2020. jan. 5. 15:35
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem heccelődtem! Igen a baba boltban lehet ilyet vásárolni, tudom mert én is ott vettem. Mi is használjuk. 60 éves nagyi
2020. jan. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az elsö nem hülyeséget ír, hanem segíteni akar. Lehet kapni "éjjeli fény" néven a bababoltokban pont ilyesmire való világítást, a konnektorba kell bedugni és enyhén világít.
2020. jan. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2020. jan. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

[link]

Ugyanez kb 1 dolcsiért rendelhető Ebay-ről, de mivel neked sürgős, a boltban hamarabb megkapod.

Esetleg innen, ha a közeledben árul valaki hasonlót.

[link]

2020. jan. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Szirty ***** válasza:

Pl. OBI-ban, Praktikerben is kapsz, sokféle van. Válogathatsz kedvedre ilyen fali aljzatba vagy hosszabbítóba dugható éjjeli fényforrásból.


[link]


Van rengeteg féle, többféle színben (lehetőleg ne kéket válassz, hanem pirosat, sárgát vagy melegfehéret).

Ezek kb 0.5-1W teljesítmény igényűek..


Van amelyik addig világít amíg be van dugva. Van amelyiken van fényérzékelő és csak sötétben világít. Van amelyiken fény és mozgás érzékelő is van.

De vigyázz, mert létezik elemes kivitel is!

2020. jan. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Riasztót is vegyél szerintem!
2020. jan. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"kidobtam az ablakon, mikor felriadtam véletlenül betörőnek hittem. Szerencsére nem történ baleset, a 4. emeletről dobtam ki."

Így menjen végig az ember az utcán nyugodtan... :-O

Mit hittél betörőnek? A lámpát?

2020. jan. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Félek, hogy a mostani munkahelyemet is elfogom bukni kialvatlanság miatt. ... Volt, hogy majdnem felrúgtam egy iskolás gyereket, mert szembe szaladt velem az utcán és én valamilyen horror alaknak láttam hirtelen."

Nem a kialvatlanság lesz a gond...

2020. jan. 6. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!