Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nem mosogat (elég jól) a...

Nem mosogat (elég jól) a mosogatógép. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Másfél éves gépről van szó. Erős tablettát használunk (ami korábban jól bevált), kap sót, melegíti a vizet (tehát semmi rendellenességet nem észlelni).


Már intenzíven járatjuk, előtte alaposan beáztatunk mindent, mégis egyre rosszabb a mosogatás hatásfoka, egyre több edényt kell újra elmosni.


Mi lehet a probléma?



2020. jan. 15. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A szórókarok dugulhattak el, illetve a szűrű is lehet, hogy piszkos. Ne csak a szűrőt szedd ki hanem alulról mindentnami kijön.

Rendszeresen használok kb. havonta mosogatógép tisztítót, és akkor szoktam én is szétszedni.

Nekem csak az intenzív programon mosogat szépen, eco, auto mind katasztrófa.

2020. jan. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Takarítsd ki a szűrőket. Járasd meg üresen, mosogatógép tisztítóval. Ezt egyébként sem árt kb. Minden 30 mosás után.
2020. jan. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. Kimostam a szűrőt, üresen járattam egyet a frissítő programban, és gyönyörűre sikerültek azóta a mosogatásai.
2020. jan. 26. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!