Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Több mint tíz évvel ezelőtti...

Több mint tíz évvel ezelőtti hűtő és fagyasztó mennyivel fogyaszthat többet, mint a korszerűek?

Figyelt kérdés
Újat akarunk venni, és kíváncsi vagyok, hogy mennyit takaríthatunk meg. Tudom ez így kevés, de ha valaki hozzáértő talán tudna adni egy körülbeli értéket.
2020. jan. 20. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha jó az ajtószigetelés, nem hinném, hogy szignifikáns a különbség.

Viszont nem győzöm emlegetni, hogy a hőmérsékletet hőmérővel be kell "konfigurálni", felesleges túlhűtést elfelejteni.

2020. jan. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi megéreztük a különbséget, pedig az új hűtő nagyobb és erősebb, mégis kimutathatóan kevesebbet fogyaszt.
2020. jan. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Napi egy kilowattóránként számolj 40 forintot. Na ennyivel nem fog kevesebbet fogyasztani. Maradjunk inkább 20 nál tehát egy átlagos árú új hűtő 6000 nap alatt hozza be az árát. Folytassam,vagy inkább kitakarítjátok a régit,és a pénzből elmentek nyaralni?
2020. jan. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Drága vagy :)
2020. jan. 22. 07:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha megfelelően működik, nem ereszti a gázt, jó a szigetelése, akkor teljesen felesleges lecserélni. Akkor már inkább valami mást, mosógépet, bojlert, mittom én. Leginkább olyat, ami nagyfogyasztó. A hűtő azért ettől messze áll.
2020. ápr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!