Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mennyi lehet a súlya egy...

Mennyi lehet a súlya egy Hajdú Elektrolux mosógép nek?

Figyelt kérdés
Küldenem kellene,de a fuvarozó cég kéri a súlyát és a neten sem találtam.
2020. jan. 26. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Energomat dokumentációm van, többféle verzió szerepel benne, 76-80 kg tömeget ír (nem súly).
2020. jan. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A legolcsóbb fuvarozó 40 kg-ig szállít, akkor ez súlyosabb lenne annál?
2020. jan. 27. 08:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Annál biztosan, de szerepel itt is:

[link]

A szokványos (nem specializált) futárcégek egyszemélyes kiszállítói ilyen tömegekkel nem fognak küzdeni, gerince is lesérülhetne tőle.

Egyszer kuka mellett kirakva láttam meg egy ilyen gépet. Nem voltam rest berakni az autóba, mert gondoltam, jó lesz pótalkatrésznek a sajátomhoz.

Jó dögnehéz volt beemelni az autóba, onnan tudom, hogy miről van szó.

2020. jan. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem létezik ilyen, tehát 0 kg.
2020. jan. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Energolux lesz az cucukám aminek körülbelül egy mázsa az önsúlya üresen.
2020. jan. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz, mert van benne egy beton ellensúly, az van vagy 40 kg.
2020. febr. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne viccelj, ezekben még nem beton volt, hanem 2 db öntöttvas, a dob két oldalán, tengely alatti súlyponttal.

Talán ennek is köszönhette kompakt kis méretét.

Azóta sem tudok venni ilyen jó kis mosógépet. Nem mintha szűk lenne a fürdőszoba, nem az a gond, de ennek van egy bizonyos helye, ahová pont befér, ott van bekötési pont is. Az új gép oda már nem férne be, szélességre és magasságra sem, így máshonnan venné el a hasznos teret, ami már nem tetszene. De addig javítom, amíg lehet, jól végzi a dolgát, szerencsére.

2020. febr. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!