Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Fagyasztóládát se szabad...

Fagyasztóládát se szabad bekapcsolni X ideig?

Figyelt kérdés

Holnap hozzák az új fagyasztóládát. Biztos lesz benne valami leírás, de mire számítsak? Kell várni a bekapcsolással valameddig? Mivel lépcsőn kell felhozni, ezért meg is lesz döntve valamennyire.

A régi 300 l-es legalább félig van, mit lehet csinálni a cuccal, ha hosszabb időn keresztül nem szabad bekapcsolni?


2020. febr. 6. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a kis döntés a lépcsőn nem számít, de amúgy is elegendő 1-2 óra, míg a kompresszorban lévő olaj leül az aljára, valójában még ennyi sem kell.
2020. febr. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Berakják, megpálinkáztok, bekapcsolhatod.
2020. febr. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Közben eszembe jutott használati útmutatókat keresni a neten, és 2 meg 4 órát írnak.

2020. febr. 7. 07:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, mert felülbiztosítással kalkulálnak, a legrosszabb esetre.

Csomagolás oldalán szokott lenni egy körjelölés, ami azt mutatja, hogy arra az oldalára döntve is lehet szállítani.

Ha így döntve szállították, elvileg arra érvényes a 2-4 óra.

Normál szállításnál annyi sem.

2020. febr. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az oldalára döntve hozták, kisebb helyet foglalt a raktérben. :) Azt elfelejtettem megnézni, ezen volt-e jelölés, még a szállítók kicsomagolták.

A használati utasításban nincs semmi, hogy nem lehetne azonnal bekapcsolni. Ezért felhívtam a gyártó ügyfélszolgálatát, fél napot mondott először, de hát a fél nap úgyis éjszaka jár le, csak másnap kapcsoljam be... Utána mikor hallatszódott a megdöbbenés a hangomon, akkor vette le 4-6 órára.

Mindegy, belefért a napba, kivártam az 5 órát, ezen ne múljon.

2020. febr. 8. 06:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!