Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Kivezetett páraelszívó olaj...

Kivezetett páraelszívó olaj ellen, teljesen szagtalanít?

Figyelt kérdés

Melyik típus jó valóban? (Olvastam egy cikket, ahol többet is teszteltek és 120-200ezres kategóriát ajánlották, de volt 300ezerért is olyan, ami 50%ra volt képes csak kiszűrni az olajat, szagokat.)

Design, kinézete egyáltalán nem fontos, ronda konyhába megy


2020. febr. 6. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Így van, kizárt, hogy teljes szagtalanítás megvalósuljon. Még a legprofibb gépek is hagynak szagot.


Szóval ezek a gazdagok inkább rendelni szokták a kaját, vagy van külön épület(rész)ben konyha a bejárósoknak :D

2020. febr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A páraelszívó önmagában nem elég. Megfelelő mennyiségű levegő utánpótlás is kell. Erről mindig megfeledkeznek. Beépítik a gépet, és nem értik miért harmatgyenge.

Amíg ez nincs, addig nincs értelme bármilyet is beépíteni.

"50%ra volt képes csak kiszűrni az olajat, szagokat"

Az más, az a belső keringetés aktív szűrővel.

Sóval először el kellene dönteni, hogy egyáltalán mire van szükség, és nem azt nézni hogy másnak mi van.

2020. febr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Napi olajozás van, így annak már utánanéztem, h kivezetett lenne. Ám csak akkor vágnék bele, ha megszabadulhatnék teljesen az olajszagtól, mert a kedves rokonom szellőztetés nélkül süt olajban minden áldott nap, de ha ezzel sem teljesen megoldható, inkább lakhelyváltásra költök.
2020. febr. 6. 23:35
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem itt, hogy kivezetettel kapcsolatos tapasztalatokat, véleményeket tudjak meg(főleg olajban sütést tekintve). Kerülendő és jobb típusú gépekre példákkal akár.
2020. febr. 6. 23:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem Beko kivezetett, két motoros kürtős páraelszívóm van, de az is csak akkor hatásos ha bukóra ki van nyitva az ablak! Ahogy előttem is írták, kell a levegőutámpótlás mindegyiknek, hogy rendesen meglegyen a légáramlás, főleg akkor ha jól szigetelő műanyag ablakok vannak.
2020. febr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszi
2020. febr. 7. 21:48
 7/7 anonim válasza:
Kérdezd a hendiben csapatát. Ingyen adtak javaslatot a páraelszívó vásárláshoz, házhoz hozták és be szerelték. Azota nincs kaja szag meg a szekrények sem zsírosodnak
2021. jan. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!