Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Zúg a fűrdőkádunk. Mi lehet a...

Zúg a fűrdőkádunk. Mi lehet a hiba és kit kell hívni?

Figyelt kérdés
Hidromasszázs kádunk van, de évek óta nem is használtuk ezt a funkciót. Most viszont egyik napról a másikra elkezdett 5 percenként valami áramszerűen zúgni, gondoljuk hogy a kád, mert ott a leghangosabb és ha megfogom a kádat kicsit rezeg is. Kis faluban élünk, nem ismerünk itt szinte senkit. Szerintetek milyen baja lehet, mit kéne tennünk? De a legfontosabb, hogy milyen szakembert kéne keresni aki meg tudja nézni? A gombot ami aktiválja nem nyomtuk be( hacsak mamám véletlenül nem, de ő demenciás, tehát mindent elfelejt így tőle nem tudjuk meg) és a gomb nincs is beragadva. Zuhanyoztam azóta benne mióta zugott, de azon gondolkozom hogy felengedem vízzel és bekapcsolom ezt a funkcióját, de nem tudom hogy jó ötlet e.

#fürdőkád #zúgás.
2020. febr. 9. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Vízvezeték-, vagy villanyszerelő.
2020. febr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát pedig szerintem be lett kapcsolva.

csak mivel régóta nem használtátok valószinűleg a szivattyúja telement szappanlerakódással, vízkővel, stb.

Jó lenne lekapcsolni nehogy leégjen a motor. vagy megkeresni ahova be van kötve és kiköttetni. Ha úgysem használjátok ne legyen benne áram, nehogy véletlenül megcsapjon valakit.

2020. febr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Érdeklődhetsz esetleg egy mosógépszerelőnél, hátha bevállalja vagy ad tippet.

Vizesek nem értenek ehhez, alapesetben a villanyszerelő sem. Legfeljebb, amelyik az átlagnál kreatívabb és önszorgalomból túllép a szakmája határain. De amúgy hivatalosan / formálisan nem tartozik egyikhez sem.

2020. febr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha amúgy sem akarod használni, kapcsold le az áramot róla, húzd ki a konnektorból, vagy ilyesmi.
2020. febr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nekem lenne ez a gondom, beírnám a googleba a kád pontos nevét, majd keresnék azzal foglalkozó szervizt, amit elsőnek felhívnék.
2020. febr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Berohadt a csapágy.
2020. febr. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!