Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A whirpool mosógépek miért...

A whirpool mosógépek miért készülnek olyen rossz anyagokból?

Figyelt kérdés
Van egy whirpool mosógépünk de már másfêl évesen megjelent rajta a rozsda,a tetejét már fel újjítattam festő ismerős csinálta és jól de mégis itt ott már megint rozsdásodik. A régi zanussi vagy milyen mosógépünk az nem rozsdásodott még 2,5 évesen se,annak csapágy baja lett de ez most nem tartozik a külsőségekhez.

2020. febr. 10. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is olvastam már ezt a Whirpool-okról, de nekem 3 éve van meg és gyönyörű most is, pedig sokat használom.

Igaz, nekem elöltöltős, lehet ez a felültöltősök hibája.

2020. febr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Zzzoli ***** válasza:

A felültöltős Whirpool mosógépek sem voltak ilyen gyengén kezelt biliacélból régebben. Viszont több gyártó, például az Elektrolux már sokkal korábban is ilyen volt.

A fogyasztói társadalom ékkövei sajnos!

2020. febr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem Fagor van. az is hártyavékony lemezből van. Kaposván laktam, 2 év alatt megette az ottani víz az alját. Szerencsére a belső rész jó.

de a külső teljesen rongyra rohadt.

amennyi vasanyagból megcsináltak 1 gépet abból ma 20-at szerintem.

2020. febr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én ahogy írtam már festettem a tetejét az oldallapok alja is kezd hólyagosodni,lehet azokat is fényeztetem vagy fóliázom még nem tudom. Más mosógépekre is van panasz de a wirpool már nagyon régre vissza nyúlik problémában.
2020. febr. 10. 19:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Anyámnak Electrolux van, 2011 vagy 12-ben lett beüzemelve, azóta nem kellett szerviz neki. Működik tökéletesen, rozsdának nyoma sincs
2020. febr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekünk Whirlpool AWE 7519 felültöltős van, 10 éves, és semmi komolyabb baja kívül se! Annyi mindössze, hogy közvetlenül a kezelőpanel előtt az ajtó szélén van egy kisebb felhólyagosodott rozsdafolt, de gyanítom, hogy az se csak úgy magától jelent meg, hanem valami vegyszer marta fel! Ez előtt az előző gépünk is Whirlpool felültöltős volt, ami 12 év után romlott el véglegesen, de külsőre soha abszolút semmi baja nem volt!

Lehet hogy a környezete nem megfelelő! Milyen helyen van a gép? Úgy értem, mennyire páradús, milyen könnyen érhetik vegyszerek, satöbbi?

2020. febr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

# 6


Fürdőszobában van,de hova rakjam ok ha zuhanyzunk ilyesmi akkor párásabb a levegő,de fura az előző más márkájú mosógépen egy csepp rozsda sem volt 2,5 év után sem pedig ugyan úgy a fürdőszobában volt.

2020. febr. 29. 01:32
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
250 ezres aeg-m fel ev mulva elkezdett rozsdasodni,nem ertek pedig vegyszerek. Elozo,70 ezres daewoo nem rozsdasodott,az tiz evig birta.
2020. márc. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!