Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Kaptam egy mosógépet de nem...

Kaptam egy mosógépet de nem tudom hogyan kell kezelni amerikai mosógépéhez ért valaki?

Figyelt kérdés
Wirhpool washer dryer szóval mos és szárít is, de nem tudom mit kell nyomni rajta mert sok a gomb😂
2020. febr. 15. 07:37
 1/10 anonim válasza:
internet meg nyilván nincs hozzátok bekötve, hogy ráguglizz a használati utasításra
2020. febr. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rákerestem de nem tálaltam erről a -fajtáról.
2020. febr. 15. 07:53
 3/10 anonim válasza:
ekkor ez a mosógép nem is létezik
2020. febr. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Soha nem értettem, hogy egy mosógép használatához minek kézikönyv. Nyilván van egy bekapcsoló gomb, aztán egy programválasztó és egy start gomb. Leegyszerűsítve ezek így vagy-úgy megtalálhatóak rajta. De ha tennél fel esetleg egy képet róla könnyebb lenne...
2020. febr. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hiába inditom el csak zug , és nem szívja a vizet.....
2020. febr. 15. 08:06
 6/10 A kérdező kommentje:
Awg995 wirhpool washer dryer a neve én nem tálaltam semmit erről a mosógépről gondolom nem egy ujfajta.
2020. febr. 15. 08:07
 7/10 anonim válasza:
Miért hazudsz?
2020. febr. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amit találtam, az ennyi. Persze egyáltalán nem biztos, hogy pontosan annak a gépnek a rajza, leírása. Hívd fel a márkaszervízt, és el fogják neked mondani.
2020. febr. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Hiába inditom el csak zug , és nem szívja a vizet.....

A mosógépek nem szívják befelé a vizet, csak engedik. De lehet hibás is, már ha jól van bekötve egyáltalán.

Azért ezt is nézd meg:

[link]

Van hozzá szervizdoksi is, folyamatábrával, bár lehetne jobb minőségű is.

2020. febr. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm aki normális választ irt.Sikerult a szomszédnak el indítani nem volt jól bekötve de nő vagyok sajnos ennyit érték hozzá. 😁
2020. febr. 15. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!