Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosogatógép működési probléma?...

Mosogatógép működési probléma? Szerintetek mitől?

Figyelt kérdés

Beleraktam az edényt, beleraktam a tablettát a megfelelő helyre, rácsuktam a kisajtót a tablettatartóra, becsuktam az egészet, bekapcsoltam, elindult, ment, leállt. Kinyitottam, a tabletta ott volt egyben kiesve a tablettatartóból.

Szerintem a tablettatartó ajtó nem jókor nyilik ki.

Ha nem abba teszem a tablettát, hanem simán az edényre, akkor túl hamar éri víz és nem hasznosul eléggé.

Ha úgy csinálom, mint eddig, akkor egész végig nem tudom, hogy kinyílik e a tablettatartó kisajtó, és ha nem, akkor azt csinálom mint most, hogy újra elindítom az egészet.

Ha nem teszek bele tablettát, akkor meg azért nem mossa el rendesen.

Meg lehet ezt javíttatni, vagy kuka az egész? elviszik, vagy helyszínen javítják? több mint 10 éves.


2020. febr. 23. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Használj por formájú mosogatószert, mert a tabletta nem mindig oldódik fel. A gyártók a magyarokon próbálják ki az új termékeiket.
2020. febr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan dobd az aljába, én hosszú évek óta így teszek, mosogatógép szerelő is így ajánlotta.
2020. febr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor dobd az aljába ha nem eco programot használsz, ugyanis az először tiszta vízzel leöblíti az edényeket, utána kezdi a mosogatást. Illetve ha rövid programot használsz, ott sem túl hatékony a tabletta.
2020. febr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2020. febr. 23. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!